Bugün hangi parfümü kullandınız ?

mamamio

İnsanlar doğar, büyür ve fatura öder. 😕 Puffs..
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.635
1.782
:KK36: Artık havalar yavaş yavaş ısınmaya başlıyor:) vücut spreyleri ve kolonya tarzı urunlerle hem mis gibi kokmak hemde ferahlamak benim çok hoşuma gidiyor:) bugün dalin kokmak istedim ve çocukluğumuzun kokusu olan klasik şampuaninin kokusuyla ayni olan dalin bıcı bıcı kolonya kullandım:KK36:

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
69
44
Byredo la tulipe kullandim... bu koku dp bargello gibi yerlerde bulunuyor mu bilen var mi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mamamio

Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.635
1.782
Şu beyaz şişesi olan mı nasıl bi kokusu var.Kalıcı mı?
Beyaz çiçek/misk amber karışımı gibi tam yazlık bir koku :) edt olmasına rağmen beni tatmin etti kalıcılığı günde 1-2 tazelenmesi gerekli zaten calvin klein beauty muadiliymis

D U R U

Minik papatyam 🌼
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2013
18.363
4.123
Avondaki attaraction parfümü kullanıyorum. Böyle çiçeksi hafif ama kalıcı bir parfüm arıyorum farmasiden. Attaraction gibi bir koku olursa sevinirim.

mamamio

Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.635
1.782
Avondaki attaraction parfümü kullanıyorum. Böyle çiçeksi hafif ama kalıcı bir parfüm arıyorum farmasiden. Attaraction gibi bir koku olursa sevinirim.
Farmasi Glomours, Chese Me, Bianca, Nympe, Sensinatiol ve Reina beğendiğim kokular ( adlarıni dogru yazamamis harf hatalari yapmis olabilirim). Kucuk tester şişelerinden deneyebilirsin 🌸

Bende bugün Zara Black Amber Intense kullandım. Allam yareppim sonsuza dek sadece onu kullanacagim hayatımin parfumunu lütfen artık karşıma çıkar 🤲

D U R U

Minik papatyam 🌼
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2013
18.363
4.123
Farmasi Glomours, Chese Me, Bianca, Nympe, Sensinatiol ve Reina beğendiğim kokular ( adlarıni dogru yazamamis harf hatalari yapmis olabilirim). Kucuk tester şişelerinden deneyebilirsin 🌸

Bende bugün Zara Black Amber Intense kullandım. Allam yareppim sonsuza dek sadece onu kullanacagim hayatımin parfumunu lütfen artık karşıma çıkar 🤲
Teşekkür ederim:)

yalnizkus

sorular...
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
208
164
burberry london.
kızlar bi ara jil sander sport diye bir koku var pembe yazılı, artık üretilmiyormuş. bana önceden hediye gelmişti, içinde azıcık kalmış, arkadaşım bayıldı ona almak istiyorum ama ona benzer koku var mı biliyor musunuz?

MorVampirella

Başlangıç: 72,2 Güncel: 70,7 Hedef: 55
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Haziran 2015
5.334
17.074
Beyonce