Bugün hangi parfümü kullandınız ?

Grey_

Popüler Üye
Pro Üye
26 Ekim 2014
2.393
5.073
Britney spears fantasy
Bir zamanlar kendisine deli olarak hergün kullandığım koku m. O kadar çok kullandım ki kaç şişe bitirdiği mi bilmiorum . Herkesin hafızasına yer etmişti artık. O yüzden ara verdim. Ama çok özledim bu parfümü ya. Sanırım alacağım :KK36:

pamuk_helva

Knitter...ÖrgücüBasi...
Pro Üye
14 Mart 2010
7.605
6.131
YSL - Manifesto

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-12-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.254
Bir zamanlar kendisine deli olarak hergün kullandığım koku m. O kadar çok kullandım ki kaç şişe bitirdiği mi bilmiorum . Herkesin hafızasına yer etmişti artık. O yüzden ara verdim. Ama çok özledim bu parfümü ya. Sanırım alacağım :KK36:

Notaları çok tatlı gerçekten de. Gerçi ben daha çok pasta gibi kek gibi beklerken şeker oranı daha yoğun çıktı orijinalinde. Yine de çok iltifat alan bir parfüm. Ben de bitince özleyeceğime eminim ama kadınsı bulmadığım için bir daha alır mıyım bilmiyorum. =) Hafif kalıyor kalite olarak bence. Buna benzer çok koku var çünkü. Yine de seviyorum ve aldığıma hiç pişman değilim. ^.^ britney'nin yine cupcake notalı bir parfümü daha çıktı. Britney remix mi nasty mi neyse işte onu merak ediyorum ben. =)

Grey_

Popüler Üye
Pro Üye
26 Ekim 2014
2.393
5.073
Notaları çok tatlı gerçekten de. Gerçi ben daha çok pasta gibi kek gibi beklerken şeker oranı daha yoğun çıktı orijinalinde. Yine de çok iltifat alan bir parfüm. Ben de bitince özleyeceğime eminim ama kadınsı bulmadığım için bir daha alır mıyım bilmiyorum. =) Hafif kalıyor kalite olarak bence. Buna benzer çok koku var çünkü. Yine de seviyorum ve aldığıma hiç pişman değilim. ^.^ britney'nin yine cupcake notalı bir parfümü daha çıktı. Britney remix mi nasty mi neyse işte onu merak ediyorum ben. =)
Evet canım dediğin gibi çok çok şekerli bir parfüm. Tam genç kız kokusu..benim pasta kek gibi kokan şekerli, yeni keşfettiğim parfüm dp lolita lift.. Çok severek kullanıyorum:)

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.254
Evet canım dediğin gibi çok çok şekerli bir parfüm. Tam genç kız kokusu..benim pasta kek gibi kokan şekerli, yeni keşfettiğim parfüm dp lolita lift.. Çok severek kullanıyorum:)
Lolita lift bende de var. =) çok güzel kokuyor. Hem de pasta gibi doğru ama işte bu dedirten bir parfüm değil benim için fakat yine de harika buluyorum ve soğuk havalara çok yakıştırıyorum. =)
Yani bitince bir daha almazsam özleyeceğim kesin bunu da.

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.254
Lolita Lift

50mllik şişenin sonlarına geldim.
Sıkıldım parfümden. Bu havalarda iyi olmadı.
Daha ferah bir şeylere ihtiyacım var. =(