Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Esila09

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
10.468
Bende tazminatla 1 ceyrek 15 dolar 10 euro aldim
405 ten ceyrek aldim
Arada kuyumcu degistirmek lazim
Surekli gidince fiyatlari degisiyor

O okyanus resat altin icin iyi arastir ceyrek yarim tam cok gidiyor ama o cok satilmadigi icin fiyat farki oluyor diye duymustum

Kostebekpasta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.859
Cumhuriyet altını aldım. Bir sürü kuyumcu gezdım 1740 nakit 1720 dediler en son 1700 den buldum.Allah bereket versın bu ayki birikim bu
Çok ya :KK43: alış satış farkı çok fazla koyuyolar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-08-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pericikk

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
1.432
Teşekkür ederim, fırsat yaratmaya calışıyorum ben de. Ailelerle bayramlasıyoruz her bayram sonra mumkun oluyorsa maddi olarak hastalık hali falan da yoksa 2gunde olsa ayarlıyorum. O ay birikim yapmıyoruz hatta bazen içeri de giriyoruz ama sorun etmiyorum yolda cocuklarla yasadığımız deneyimlerin parayla karsılıgı yok. Siz de ailelerle bayramlaşmaları kısa tutsanız mesela uzaktalar mı? Maddi imksnlar el verdiği ölçüde fırsat yaratın paris olmaz da sehrin yakının da bi şelale bi antik kent olur, bazen tek gunluk yapılan rezervasyonlar bile tazeliyor insanı. Sevgiyle kalın
evet ikimizin ailesi de farklı şehirlerde.10 günlük tatilde 4 gün birinde 4 gün diğerinde kalıyoruz 2 günümüzde yollarda geçiyor.:110:inşallah 2 günde olsa dediğiniz gibi yakın bir yerlere kaçma şansım olur.Ama tabi gönül istiyor ki 10 günü doya doya kendimize ayırdığımız bir tatile çıkalım : )

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17.260
Çok kötü şeyler oldu çok😭 en yakın arkadaşımın eşi Irak’ta görevdeydi eşimin arkadaşı bu arada . Midem bulandı kusmuştum tam yattım arkadaşım aradı evdemisiniz diye evet dedim ağlıyor hemen geldi ellerim titredi otomata bile zor bastım . Geldi ki beti benzi atmış nasıl ağlıyor bende çok kötü oldum . Eşi izine geliyormuş ve birkaç arkadaşın eşi daha .Eşiyle telefonda konuşurken bir anda patlama sesi olmuş silahlar filan telefon kapanmış .Hemen kendime gelip eşime haber verdim meğer ırak sınırında yola mayın döşenmiş bunların araç gelmiş arkadaki araç geçerken patlama olmuş yaralılar filan var 😭eşi ve arkadaşlarımız iyi geliyorlar ama offfff

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-12-2019

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ppenguennpenguen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.642
Çok kötü şeyler oldu çok😭 en yakın arkadaşımın eşi Irak’ta görevdeydi eşimin arkadaşı bu arada . Midem bulandı kusmuştum tam yattım arkadaşım aradı evdemisiniz diye evet dedim ağlıyor hemen geldi ellerim titredi otomata bile zor bastım . Geldi ki beti benzi atmış nasıl ağlıyor bende çok kötü oldum . Eşi izine geliyormuş ve birkaç arkadaşın eşi daha .Eşiyle telefonda konuşurken bir anda patlama sesi olmuş silahlar filan telefon kapanmış .Hemen kendime gelip eşime haber verdim meğer ırak sınırında yola mayın döşenmiş bunların araç gelmiş arkadaki araç geçerken patlama olmuş yaralılar filan var 😭eşi ve arkadaşlarımız iyi geliyorlar ama offfff
ben bile okurken titredim resmen allah sabır versin arkadaşına bir süre etkisinde kalır bu yaşadığının Allahım şehit haberi almayalım artık umarım patlamaya denk gelen araçtada şehit yoktur

Yukarı Alt