Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Zeynolin44

Çocuklarım herşeyim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.061
Simdi sözcude bi haber okudum icim yandi.
Afyonkarahisarda 20 yillik evli cift pazar parasi yuzunden tartisiyor.
Kadin pazar parasi istiyor adamda para yok derken kavga buyumus .adam karisini gogsunden bicaklamis öldurmus
çok üzüldüm bu gidişle böyle haberler çoğalır allah yardım etsin

saripatili hipo

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
332
merhabalar, sizleri birkaç haftadır okuyorum, artık aranıza katılmak istedim.
yarali askerlerimize Allah şifalar versin.
su haberleri gecim sikintisi yüzünden birbirini öldürenleri okudukça psikolojim bozuldu, bazen nefes alamıyorum. izmir de unv. öğrencisi bir genc, anne babasını zehirlemiş siyanür içirerek. sonumuz nereye gidiyor, Allah yardimcimiz olsun
hepinize selamlar

pure hazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.269
merhabalar, sizleri birkaç haftadır okuyorum, artık aranıza katılmak istedim.
yarali askerlerimize Allah şifalar versin.
su haberleri gecim sikintisi yüzünden birbirini öldürenleri okudukça psikolojim bozuldu, bazen nefes alamıyorum. izmir de unv. öğrencisi bir genc, anne babasını zehirlemiş siyanür içirerek. sonumuz nereye gidiyor, Allah yardimcimiz olsun
hepinize selamlar
Hisgeldin. Calisiyor musun. Birikim hedefin ne:KK5:

saripatili hipo

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
332
Hisgeldin. Calisiyor musun. Birikim hedefin ne:KK5:
tesekkur ederim hosbuldum.
son bir bucuk senedir esimin isi gereği y.disindayiz. o yüzden calismiyorum. birikim hedefim ağustos ayına kadar 10-12 gr.lik bir bilezik. :) bakalım
bir de kardeşim evlenecek ona da hediye bilezik almam lazım bu arada..

saripatili hipo

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
332
aslinda sizler piyasaya takip ettiginiz icin akil almak istiyorum . simdi bizim bir evimiz var, tabii ki buraya belirli süreliğine geldigimiz icin boşaltmadık evi. yaz aylarında gidiyoruz ...
fakat bu ev bayağı eski yani sürekli sikinti cikartiyor, eğer turkiyede olsaydik yeni bir ev alacaktık borçlanarak. dövizde biraz birikimimiz vardi.
o zaman borçlanarak alacagimiz evi, simdi borçlanmadan alabiliyoruz. sizce su donem dövizde kalmak mi daha iyi, yoksa yeni bir ev alimi yapmak mantıklı mi? eski evi uygun meblağa ihtiyacı olan bir yakinimiza kiraya vereceğiz.. dertleriyle icindeki kisi uğraşsa yeter.

Son düzenleme:

pure hazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.269
Yurtdisinda yasiyorsunuz ve icinde oturmayacaksiniz madem bence almayin. Yani tatile geldiginizde idare etemeye calisin bi sekilde.
Şuan paranin dövizde durmasi daha iyi sizin icin.
Ilerleyen zamanlarda paraniz artmis olacak alacaginiz ev ucuzlamis olacak. Uzmanlarin soyledigi bu sekilde.
Ev satislari bu ay da yuzde 18 azalmis verilere gore. Bugun haberi vardi.
Insanlar yuksek faizde ev alamiyor kredi cekerek.
Evler muteahhitlerin elinde kaldi. Fiyatlarin gevseyebilecegini dusunuyorum

saripatili hipo

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
332
Yurtdisinda yasiyorsunuz ve icinde oturmayacaksiniz madem bence almayin. Yani tatile geldiginizde idare etemeye calisin bi sekilde.
Şuan paranin dövizde durmasi daha iyi sizin icin.
Ilerleyen zamanlarda paraniz artmis olacak alacaginiz ev ucuzlamis olacak. Uzmanlarin soyledigi bu sekilde.
Ev satislari bu ay da yuzde 18 azalmis verilere gore. Bugun haberi vardi.
Insanlar yuksek faizde ev alamiyor kredi cekerek.
Evler muteahhitlerin elinde kaldi. Fiyatlarin gevseyebilecegini dusunuyorum
tesekkur ederim yanıt icin.. ben de hep bu ikilemde kalıyorum..fakat baktigim evlerin büyük cogunlugu bir iki ay icinde satiliyor, adi duyulmuş siteler ise, bir iki milyona evlerini kapis kapis satiyor.. orta gelirli vatandaş yok oldu, zenginlerden bir şey eksilmiyor gördüğümle kadarıyla..zengin iyice zenginleşti..ki bu milyonluk evleri onlar alıyor ya da yabancılar

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17.316
tesekkur ederim yanıt icin.. ben de hep bu ikilemde kalıyorum..fakat baktigim evlerin büyük cogunlugu bir iki ay icinde satiliyor, adi duyulmuş siteler ise, bir iki milyona evlerini kapis kapis satiyor.. orta gelirli vatandaş yok oldu, zenginlerden bir şey eksilmiyor gördüğümle kadarıyla..zengin iyice zenginleşti..ki bu milyonluk evleri onlar alıyor ya da yabancılar
Hoşgeldiniz ❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-12-2019

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 215 gün kaldı.

Bebeğinizin retinası artık tam pigmentli. Bebeğinizin hala bir kuyruğu var ve görülüyor ama çok ufalmış ve muhtemelen bu haftasonuna kadar yok olacaktır. Bebeğinizin gövde bacak ve kafasındaki kaslar gelişmeye devam ediyor. Bebeğinizin beyni kol kaslarını ve vücudunu hareket ettirebiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt