Bugün ne aldin kaç tl harcadin

kronikuykucu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.411
Kizlar oglen is yerinde rahatsizlandim
Hic boyle bsy yasamamistim
Kalp sorunu burdada yazmistim ama idare ediyordum
Kosa kosa hastahaneye goturduler yari baygin yari bilincli ölsem bakacak yok yine bir suru macera :KK70:
Esimi aradim istanbuldan geldi simdi oraya gidiyorum
Yrna allah kerim
Gece acilden girip yatista isteyebilirim
cok gecmıs olsun canım yaa stresten oldu tüh ıyıce bı muayene ol

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-07-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Suveybe13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.840
Oyle duşunme bence sonuçta arabada ihtiyacınızı karsılamıyor mu, oda evin arabası nihayetinde zarar etmez. Bilezik cokmuş ama arabayı satsa suan okadar gramı alabiliyor musunuz? Bi de evde altın oldukca surekli borç isteme durumu oluyor:)
Alabiliriz ama tabi o zamana göre zarardayiz
Son dediğine katılıyorum şuan elimde 70 Gr var takıyorum eşim dahil kimseye vermem diyorum inşallah msj ulaşıyordur:KK45:

EslemEslemEslem

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
153
Kiraz gelince recel yapacagim.
1 kavanozda çilek receli yapasim var aslinda.

Seminer durumu belli olursa gelecek hafta cuma cikariz yola.
Evde patates sogan var.
Domates salatalik meyve alirim pazardan yarin
Ikıncı hafta seminerlerini istediğimiz ilde yapabiliyor muyuz canım. Ben izindeydim baya uzak kaldım herşeye 🤦‍♀️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-09-2019

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt