Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Kaizen S

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.507
Günaydın kızlar
E Esila09 geçmiş olsun dikkat et kendine strres herşeyin başı
Biliyonsen Biliyonsen bende dikiş makinesi var ama vakit bulamıyorum. Birde çok az biliyorum çok zaman alıyor bir şey dikmeye kalksam pratikleşecek kadar dikemedim hiç. En son kızımın barbisine elbise diktik :-)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-01-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kostebekpasta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.999
Günaydın arkadaşlar 😘

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-08-2019

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 48 gün kaldı.

Bebeğiniz bu hafta içinde yaklaşık 10-15 mm. uzayacak. Bebeğiniz bugünden itibaren yaşamaya uyum sağlayacak gerekli olgunluğa ulaşmış durumda. Bu doğmak için doğum gününü bekleyemeyecek sabırsız bebekler için güven verici bir haberdir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 30-32 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 1900-2100 gr aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Biliyonsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
212
Dikis makinesinde neler yapiyosun mesela.
Kendime kızıma elbise dikiyorum kendi kıyafetlerimizde tadilat yapılacaksa yapıyorum cok iyi değilim daha birkac ay oldu öğreneli ama her diktiğim bir öncekinden guzel oluyor zamanla usta gibi olurum herhalde :dondurma:

Yukarı Alt