Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Kaizen S

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
4.352
6.003
Günaydın kızlar
E Esila09 geçmiş olsun dikkat et kendine strres herşeyin başı
Biliyonsen Biliyonsen bende dikiş makinesi var ama vakit bulamıyorum. Birde çok az biliyorum çok zaman alıyor bir şey dikmeye kalksam pratikleşecek kadar dikemedim hiç. En son kızımın barbisine elbise diktik :-)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-01-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 6 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Biliyonsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
611
785
Günaydın kızlar
E Esila09 geçmiş olsun dikkat et kendine strres herşeyin başı
Biliyonsen Biliyonsen bende dikiş makinesi var ama vakit bulamıyorum. Birde çok az biliyorum çok zaman alıyor bir şey dikmeye kalksam pratikleşecek kadar dikemedim hiç. En son kızımın barbisine elbise diktik :-)
Bursa dergisinin kaliplarini kullanıyorum ben biliyorsan o kalıplarla dikerek kendini geliştirebilirsin bende pratik bilmiyorum onun icin baya vakit var sanırım

Yukarı Alt