Bugün ne aldin kaç tl harcadin

kronikuykucu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
6.905
12.908
selam kızlar
bebiş için ışıklı isimlik yaptırıyoruz odasına 150lira ona ödedik. hediyelik mumluk dagıtıcaz 200-220onlar tutar sanırım dıs suslemesını bız yapıcaz.
bide cıkolata dagıtıcam 100lira cıvarıda o tutar sanırım.
arkadasım organızasyon ısı yapan bırının yanında calısıyor kendıne aıt urunlerde var onlarla odayı susleyecek sade bı sekılde abartı sevmıyorum ama, guzel olacak ınsAllah.abartılı suslemeleri gereksız buluyorum ucret almayacak en yakın arkadasım zaten. yuksek ucretler verıpte yaptırmazdım acıkcası
heyecan dorukta :spor: :spor:

Sevgiyeyolculuk

Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
667
1.470
Kiyma çikardim.
Aksama firina lahmacun içi gönderecegim.
Yanina salata kola.
Püre menün güzel şimdiden afiyet olsun :dondurma:
Ben normal de fazla kola içen biri değilim, ama hamilelikten olsaki içmediğim şeyleri canım istiyor bunlardan biri de kola, sen içiyor msn . Bazıları içilmemesi gerektiğni söylüyorda

Scss94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
2.115
4.141
selam kızlar
bebiş için ışıklı isimlik yaptırıyoruz odasına 150lira ona ödedik. hediyelik mumluk dagıtıcaz 200-220onlar tutar sanırım dıs suslemesını bız yapıcaz.
bide cıkolata dagıtıcam 100lira cıvarıda o tutar sanırım.
arkadasım organızasyon ısı yapan bırının yanında calısıyor kendıne aıt urunlerde var onlarla odayı susleyecek sade bı sekılde abartı sevmıyorum ama, guzel olacak ınsAllah.abartılı suslemeleri gereksız buluyorum ucret almayacak en yakın arkadasım zaten. yuksek ucretler verıpte yaptırmazdım acıkcası
heyecan dorukta :spor: :spor:
Çok yaklaşmışın canim doğuma ben 38 . Haftada dogum yapmıştım. Normal doğum. Hersey gönlünce olsun insallah sağlıkla kucagina al. Hemde nasıl heycanlisindir tahmin edebiliyorum. Ben yeri felan girgirliyodum dogum başlasın diye gerçekten de çok beklemeden oldu 38. Hafta biraz erken bile

Kaizen S

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
4.352
6.001
Bursa dergisinin kaliplarini kullanıyorum ben biliyorsan o kalıplarla dikerek kendini geliştirebilirsin bende pratik bilmiyorum onun icin baya vakit var sanırım
Evet Burda kalıpları güzel bana da uyuyor ama kalıp çıkarıp dikmesi uzun sürüyor 3 tane elbise dikmişim şimdi saydımda o dergiden. :-) Aslında üzerine eğilsek çok güzel ve kendi istediğimiz gibi kıyafetler dikebiliriz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-01-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kaizen S

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
4.352
6.001
kronikuykucu kronikuykucu maaşallah doğuma yaklaştınız artık, rahat ve sağlıklı bir doğum dilerim şimdiden.
:KK200: :nazar:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-01-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt