Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Esila09

Popüler Üye
Pro Üye
1 Ekim 2010
9.705
16.778
Kizlar
Yarinda misafirlige gidebiliriz
Bayilazaaam
Pazartesi olsada bi dinlensem
Biri bizi kesin okudu ufledi :KK70:
Evde oturamayasicalar dedi
:KK70:
Koltugumu ozledim :KK43:

uzaklardabiz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
316
1.264
32
Emzik kanayan yaram benim bebiş almıyor ya emzik beni emzik niyetine kullanıyor, dilini ve dudağını emiyor oda olmadı elini yumruk yapip işaret parmağını emmeye çalışıyor 🙄
Alıyordu biraz biraz şimdi hiç almaz oldu varmı bir formülü alıştırmanın ya😔ben ise başlayınca eksiğe çok ihtiyacı olacak bence ondan alsin istiyorum.
Değişik emzikler almışsındır mutlaka. Bir düz bir de damakli bulundur evde. Surekli teklif et ama zorlama. Belki alışır.
Benimmkizim philips avent duz emzigi sevdi damaklı sevmedi mesela.

lindalinda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2016
3.226
6.213
Gunaydin kizlar aklimda bi soru varda. Misal biz maaslari alir almaz esimle ben 500 er lira aliriz icinden kim ne yapmak isterse onu alir. Acaba cok mu harciyoruz diye düşünmeye basladim ama ev araba var sonucta. Bu kadar sıkmak gerek mi. Sizler kendinize harclik nasil belirliyorsunuz.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :72.5 Kg. Şimdiki Kilom :64.8 Kg.

tuce_tuce

❤️26.03.2008❤️👼🏼23.12.2019👼🏼
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
21.444
33.776
Gunaydin kizlar aklimda bi soru varda. Misal biz maaslari alir almaz esimle ben 500 er lira aliriz icinden kim ne yapmak isterse onu alir. Acaba cok mu harciyoruz diye düşünmeye basladim ama ev araba var sonucta. Bu kadar sıkmak gerek mi. Sizler kendinize harclik nasil belirliyorsunuz.
Merhaba günaydın bence çok değil ki gayet normal . Bizde de Mesela bütçe yaparken sorarım bu ay kendine ne almak istersin ayakkabı diyelim ki yazarım onu bütçe kalemi kendime de aynen öyle yaparım . Birde ıvır zıvır bütçesi olur ondan da ay içinde istediklerimizi alırız . Eşim sigarayı toplu olarak alır onun bütçesi ayrı olur . Mutfak bütçemiz ayrı böyle oluyor bizim evde

Kmsl Hnd

KIZLARIM HERŞEYİM🥰🥰🥰
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ocak 2018
14.472
34.590
30
Günaydınnnnnn🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kızım hiç uyanmadı emziksiZzzz :süslü: :süslü: :süslü:
Hala uyuyor👏👏👏👏

Kmsl Hnd

KIZLARIM HERŞEYİM🥰🥰🥰
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ocak 2018
14.472
34.590
30

lindalinda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2016
3.226
6.213

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :72.5 Kg. Şimdiki Kilom :64.8 Kg.

boza

...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
3.658
5.033
35
Günaydın. Gece 12-6 arası uyudum. Bu arada bir kez büyüğün çişi iki kez de küçüğün beslenmesi için uyandım. Cok uykusuzum. Kocaman bir kupa Türk kahvesi yaptım kendime. Şimdi balkonda ayılmaya çalışıyorum. Günü nasıl bitiririm bilmiyorum. Yemek fikrim de yok. Siz neler yapacaksınız bu akşam?

Kmsl Hnd

KIZLARIM HERŞEYİM🥰🥰🥰
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ocak 2018
14.472
34.590
30
Ay maşallah. Şimdi birkaç gün sonra nükseder. Tutturur. emzik ister. Sen dik dur pes etme 🤣
Ölmek var dönmek yokkk🤣🤣🤣🤣

Sabah aklına geldi istedi
Ben yine sen abla oldun emzik kirli dedim tamam dedi👍👍👍

Bakaklım bu birkaç gün nasıl ıl geçecek🤔🤔🤔

Kmsl Hnd

KIZLARIM HERŞEYİM🥰🥰🥰
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ocak 2018
14.472
34.590
30
.

pure hazel

Guru
Pro Üye
7 Kasım 2017
14.092
32.100
Günaydın. Gece 12-6 arası uyudum. Bu arada bir kez büyüğün çişi iki kez de küçüğün beslenmesi için uyandım. Cok uykusuzum. Kocaman bir kupa Türk kahvesi yaptım kendime. Şimdi balkonda ayılmaya çalışıyorum. Günü nasıl bitiririm bilmiyorum. Yemek fikrim de yok. Siz neler yapacaksınız bu akşam?
Sürekli erteledigim mercimek köftesini yapmak istiyorum.

okyonus

Sabrın sonu selamettir.
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2011
10.917
9.216
Merhaba kızlar.Oglan babasıyla yattı beni şutladı akşam😀Şimdi Lego oynuyorlar babam babam hep peşinde.Arabada gelirken sürekli babam sen nerelerdeydin diye sordu.Eve gelene kadar. Evine hoşgeldin dedi.Allah kimseyi anasından babasından ayırmasın çok zor🤲Hasret bitti inş bu son ayrılığımız olur.