Bugün ne aldin kaç tl harcadin

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
15.158
19.944
Guveci nasil yapiyosun tucecim
Soğan sarımsak biber domates et patlıcan bol baharat domates salçası biber salçası zeytinyağı yağı karıştırıp harmanlıyorum sonra toprak güvece koyuyorum üzerine su koyup kısık ateşte pişiriyorum purecim

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-12-2019

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 122 gün kaldı.

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pure hazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
9.618
18.768
Soğan sarımsak biber domates et patlıcan bol baharat domates salçası biber salçası zeytinyağı yağı karıştırıp harmanlıyorum sonra toprak güvece koyuyorum üzerine su koyup kısık ateşte pişiriyorum purecim
Normal ocakta toprak guvecte.
Folyo kapatiyor musun. Su ne kadar.

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
15.158
19.944
Normal ocakta toprak guvecte.
Folyo kapatiyor musun. Su ne kadar.
Yok folyo zararlı diye kapatmıyorum kendi toprak kapağı var . Suyuda göz Kararı sonra üzerine ekliyorum bazen eşim olursa daha çok eklemek zorunda kalıyorum sürekli açıp bakıyor suyunu uçuruyor 🤣

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

zerya271210

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2014
668
899
Günaydınlar

Bugün bizim için biraz hüzünlü bir gün, eşim 17 senedir işlettiği mekanını devrediyor yarın, yani bugün dükkanımızla son günümüz :KK43:

Eşim bir süre daha çalışmaya devam edecek ücret karşılığı, yeni sahibi işe alışana kadar. Sonrasında kendine başka bir iş bakacak. Belki şehir değişikliği de yapabiliriz iş durumuna bağlı olarak. Umarim hakkımızda hayırlısı olur...

Dün biraz domates ve biber aldım buzluğa koymak için, bugün doğrayıp koyacağım. Şehir değistirme durumu olduğu için cok abartmadan azar azar koyacağım, tekrar taşınırsak ziyan olmasınlar.

Gününüz güzel geçsin arkadaşlar

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
15.158
19.944
Günaydınlar

Bugün bizim için biraz hüzünlü bir gün, eşim 17 senedir işlettiği mekanını devrediyor yarın, yani bugün dükkanımızla son günümüz :KK43:

Eşim bir süre daha çalışmaya devam edecek ücret karşılığı, yeni sahibi işe alışana kadar. Sonrasında kendine başka bir iş bakacak. Belki şehir değişikliği de yapabiliriz iş durumuna bağlı olarak. Umarim hakkımızda hayırlısı olur...

Dün biraz domates ve biber aldım buzluğa koymak için, bugün doğrayıp koyacağım. Şehir değistirme durumu olduğu için cok abartmadan azar azar koyacağım, tekrar taşınırsak ziyan olmasınlar.

Gününüz güzel geçsin arkadaşlar
Ahhhh allah yardımcınız olsun😥

sirkencubin

Guru
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
13.939
5.758
Pure Hazel kapaktan önce yağlı kağıtla kapatıp sonra folyolayabilirsin. Toprak kaplar da aslında sağlıklı bir şey değil. Sıralanmasa asbest var sırlı olsa kurşun var. Sakal bıyık hadisesi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-10-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 58 gün kaldı.

Bebeğinizin saçı artık uzuyor. Sizin ve bebeğinizin babasının aile genetik eğilimlerine bağlı olarak, bebeğiniz doğduğu sırada ya tam saçlı olarak yada seyrek saçlı olarak doğacak. Her iki durumda normaldir. Doğum konusunda endişeli ve huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
15.158
19.944
Tesekkur ederim , hakkimizda hayirlisi olur umarim

Esim 17 ben 9 yildir çalıştık çabaladık oradan ekmek yedik, insan hüzünleniyor gerçekten...
İnsan üzülür tabiki çünkü bir sürü emek verilmiş olunuyor . Anlıyorum

thesekreter

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
425
758
Tünaydın kızlar gece geldik evimize dun eşim rahatsızlandı orda güneş çarptı aksam denizden gelince kardesimgil yemek yiyip ciktik gece 11 di evdeydik sabah kahvalti bavul boşalt yıka bu saat oldu lavabo yikadim elektrik actim paspas cam önü aldim bi makine astim öğleden önce banyo ettik oglusla bi makinede simdi actim diğerleri kurur bunları asarim hiç hesap yapamadım baya harcandı olsun bayadir tatil yapmıyorduk iyi oldu h sonu kayinvalidem e gidices yol yordu eşim dönüş trafiği olur ddi gidip bi gecede orda kalırız

Yukarı Alt