Bugün ne aldin kaç tl harcadin

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
15.049
19.839
Bizde yemeği ocağa koyduk ancak pişer diye 🤣 eşime diyorum ki oğluma bayram harçlığı ver paranın rengi mavi olandan olsun🤪

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-12-2019

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 128 gün kaldı.

Bebeğiniz erkek ise, bugünlerde testisleri pervis bölgesinden testis torbasına doğru inmeye başlayacaktır. Unutmayın yumurtalıklar ve testisler aynı dokudan meydana gelirler. Aynı dokular bir araya gelerek kızlarda geniş dudakları ve aynı dokular birleşek erkeklerde testis torbasını oluşturur. Doğum planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Esila09

Popüler Üye
Pro Üye
1 Ekim 2010
7.578
11.551
Kizlar bi haber okudum.
Bayramdan 2 ay sonra kirmizi ete yuzde 20 zam gelecekmis.
Piyasa bunu kaldiramasa bile yuz 5 veya 10luk zam kesinmis.
Haberin icerigine googledan bakabilirsinz

Ah pure bu kıs beni korkutuyor Allah iyi gunler bereketli kazanclar versin
Bu kurban cok guzel gecirdik cogunu dagitalim diye konusmustuk bayramda annem kalabalikti bugun anneme ugradim pek kalmamis cok sevindim bir kac pk kiyma ve kusbasi aldim
Kavurma istiyorduk olmazsa 4 5 kilo et alir yapariz annemle kardesime dogum zamani hazir gelir
Erken dogum yapma riski cok yuksek ekimden sonra her an tetikte olmamiz gerekiyor :KK43: :/

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
15.049
19.839
Ay kızlar ya acılı turşu yapacağım ezme yani ama evde kavanoz kalmadı 3 tane mi ne var 🤣 gidip kavanoz almak istemiyorum 🤣 öyle duruyorum kavanoz çıksın diye

Bebeğiniz erkek ise, bugünlerde testisleri pervis bölgesinden testis torbasına doğru inmeye başlayacaktır. Unutmayın yumurtalıklar ve testisler aynı dokudan meydana gelirler. Aynı dokular bir araya gelerek kızlarda geniş dudakları ve aynı dokular birleşek erkeklerde testis torbasını oluşturur. Doğum planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

pure hazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
9.474
18.466
Ah pure bu kıs beni korkutuyor Allah iyi gunler bereketli kazanclar versin
Bu kurban cok guzel gecirdik cogunu dagitalim diye konusmustuk bayramda annem kalabalikti bugun anneme ugradim pek kalmamis cok sevindim bir kac pk kiyma ve kusbasi aldim
Kavurma istiyorduk olmazsa 4 5 kilo et alir yapariz annemle kardesime dogum zamani hazir gelir
Erken dogum yapma riski cok yuksek ekimden sonra her an tetikte olmamiz gerekiyor :KK43: :/
Beni de korkutuyor. Elektrik su dogalgaz benzin-mazot..
Yiyecek icecek et ..
Hersey zamli:işsiz:

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
15.049
19.839
Merhabalar
Memlekete geldi geleli pek yazamadım
Ufaklığa 450 TL kadar para geldi onunla bir de PTT den çekeceğim 400 TL ile çeyrek alacağım ama altın çok yükseldi beklesen mi biraz
Hesabımızda 2000 tl duruyor altın için bekliyorum 🙈

Yukarı Alt