Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Scss94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
920
1.633
Kizlar cok kotu bisey oldu buz dolabı bozuldu alt tarafı buzluk olan yer buzlanip karlandi . Ust taraf hic soğutmuyordu tereyag kasar felan erimiş icinde o derece. Çözüm boşaltıp bir gün dinlenmesiymis. Çok uzuldum buzluktakiler telef olacak simdi eşim üzülme yeniden aliriz hepsini dedi ama yine de çok üzüldüm ya 😭 biberler felan kurtarılmaz degil mi

Esila09

Popüler Üye
Pro Üye
1 Ekim 2010
7.578
11.551
Kizlar cok kotu bisey oldu buz dolabı bozuldu alt tarafı buzluk olan yer buzlanip karlandi . Ust taraf hic soğutmuyordu tereyag kasar felan erimiş icinde o derece. Çözüm boşaltıp bir gün dinlenmesiymis. Çok uzuldum buzluktakiler telef olacak simdi eşim üzülme yeniden aliriz hepsini dedi ama yine de çok üzüldüm ya 😭 biberler felan kurtarılmaz degil mi

Sadece alti kapatabilirsin belki
Yada tamamen kapatmadan alti 1 dereceye alabilirsin
Ustu hic acmazsan yine de cozulurmu
Hemen bosaltma ustu
Ay insan emegine uzulur ama canin sagolsun

pure hazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
9.474
18.466
Canim icindekiler neyse de dolap bozulmadi insallah.
Cok mu yiyecegin vardi buzlukta

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
15.049
19.839
Bu ay elimizde sadece 600 TL kaldı tek maaş aldığımız için onu da eşim askerde harçlık yapar kendine.bebisin paraları harcanıp gidecek diye korkuyorum
Ya evet para durunca da harcanıyor 😔 ben ay sonunda hemen alacağım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-12-2019

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 128 gün kaldı.

Bebeğiniz erkek ise, bugünlerde testisleri pervis bölgesinden testis torbasına doğru inmeye başlayacaktır. Unutmayın yumurtalıklar ve testisler aynı dokudan meydana gelirler. Aynı dokular bir araya gelerek kızlarda geniş dudakları ve aynı dokular birleşek erkeklerde testis torbasını oluşturur. Doğum planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

p_ritha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2018
1.982
4.767
Günaydınlar

Bugün bizim için biraz hüzünlü bir gün, eşim 17 senedir işlettiği mekanını devrediyor yarın, yani bugün dükkanımızla son günümüz :KK43:

Eşim bir süre daha çalışmaya devam edecek ücret karşılığı, yeni sahibi işe alışana kadar. Sonrasında kendine başka bir iş bakacak. Belki şehir değişikliği de yapabiliriz iş durumuna bağlı olarak. Umarim hakkımızda hayırlısı olur...

Dün biraz domates ve biber aldım buzluğa koymak için, bugün doğrayıp koyacağım. Şehir değistirme durumu olduğu için cok abartmadan azar azar koyacağım, tekrar taşınırsak ziyan olmasınlar.

Gününüz güzel geçsin arkadaşlar
Hayırlısı olsun inşallah, ben bile duygulandım şuan

Scss94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
920
1.633
cok
Canim icindekiler neyse de dolap bozulmadi insallah.
Cok mu yiyecegin vardi buzlukta
Patlıcan yeşil biber kırmızı biber dolma biber koy peynirleri mısır yufka ekmekler felan vardi canim sanırım yufka ekmekler ağır oldu ya çünkü cok yüklenince boyle oluyomus. Aynen dolap bozulmasında sabaha duzelir insallah

Scss94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
920
1.633
Daha yeni tasindiniz ama bi komsu olsa keske bozulmayanlari onlara versen buzluklarina koysa
Yeni taşındık ya canim Karşı komşu annemler balkonda sigara içerken bas bas bagirdi gece annem icmiyodu da teyzem iciyodu. Balkonumuzda da icemiyeceksek dedik ama öyle böyle bağırmadı çocuğunu kaçırmışlar gibi bagirdi çattık valla dedim hatta hic muhattab olmak istemiyorum. Yoksa geri almam da onlarin olsun diye de verirdim telef olacağına

Scss94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
920
1.633
Sadece alti kapatabilirsin belki
Yada tamamen kapatmadan alti 1 dereceye alabilirsin
Ustu hic acmazsan yine de cozulurmu
Hemen bosaltma ustu
Ay insan emegine uzulur ama canin sagolsun
Üst zaten calismiyo hic canim buz dolabının fişini çekip kapıların acik beklemesi lazımmış çektik simdi boşaltıp uzuldum valla açıkçası emeğime de daha maaşımız yatmadı bi sürü masraf olmuştu hersey üst üste geliyo 😓

Yukarı Alt