• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Esila09

Popüler Üye
Pro Üye
1 Ekim 2010
8.303
13.495
Kizlar bi haber okudum.
Bayramdan 2 ay sonra kirmizi ete yuzde 20 zam gelecekmis.
Piyasa bunu kaldiramasa bile yuz 5 veya 10luk zam kesinmis.
Haberin icerigine googledan bakabilirsinz

Ah pure bu kıs beni korkutuyor Allah iyi gunler bereketli kazanclar versin
Bu kurban cok guzel gecirdik cogunu dagitalim diye konusmustuk bayramda annem kalabalikti bugun anneme ugradim pek kalmamis cok sevindim bir kac pk kiyma ve kusbasi aldim
Kavurma istiyorduk olmazsa 4 5 kilo et alir yapariz annemle kardesime dogum zamani hazir gelir
Erken dogum yapma riski cok yuksek ekimden sonra her an tetikte olmamiz gerekiyor :KK43: :/

pure hazel

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
11.475
23.463
Ah pure bu kıs beni korkutuyor Allah iyi gunler bereketli kazanclar versin
Bu kurban cok guzel gecirdik cogunu dagitalim diye konusmustuk bayramda annem kalabalikti bugun anneme ugradim pek kalmamis cok sevindim bir kac pk kiyma ve kusbasi aldim
Kavurma istiyorduk olmazsa 4 5 kilo et alir yapariz annemle kardesime dogum zamani hazir gelir
Erken dogum yapma riski cok yuksek ekimden sonra her an tetikte olmamiz gerekiyor :KK43: :/
Beni de korkutuyor. Elektrik su dogalgaz benzin-mazot..
Yiyecek icecek et ..
Hersey zamli:işsiz:

Scss94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
2.429
4.915
Kizlar cok kotu bisey oldu buz dolabı bozuldu alt tarafı buzluk olan yer buzlanip karlandi . Ust taraf hic soğutmuyordu tereyag kasar felan erimiş icinde o derece. Çözüm boşaltıp bir gün dinlenmesiymis. Çok uzuldum buzluktakiler telef olacak simdi eşim üzülme yeniden aliriz hepsini dedi ama yine de çok üzüldüm ya 😭 biberler felan kurtarılmaz degil mi

Esila09

Popüler Üye
Pro Üye
1 Ekim 2010
8.303
13.495
Kizlar cok kotu bisey oldu buz dolabı bozuldu alt tarafı buzluk olan yer buzlanip karlandi . Ust taraf hic soğutmuyordu tereyag kasar felan erimiş icinde o derece. Çözüm boşaltıp bir gün dinlenmesiymis. Çok uzuldum buzluktakiler telef olacak simdi eşim üzülme yeniden aliriz hepsini dedi ama yine de çok üzüldüm ya 😭 biberler felan kurtarılmaz degil mi

Sadece alti kapatabilirsin belki
Yada tamamen kapatmadan alti 1 dereceye alabilirsin
Ustu hic acmazsan yine de cozulurmu
Hemen bosaltma ustu
Ay insan emegine uzulur ama canin sagolsun

Yukarı Alt