Bugün ne aldin kaç tl harcadin

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
634
1.191
Et sote pişiyir duş aldim kahve içip dinleniyorum eşim erken gelcekmis kalkip pilav yapicam salata yapicam nakit sıkıntımız var ödeme alamıyorlar bu ara zula 'dan yedim kac gundur ay diyorum artık abinle değilde maaşlı biyerde çalışsan en azından maaşını bilir zamanı olur düzenli para alırdı böyle parça parça al ıyi para pul oluyo dolmuşum valla😤😤

Tatlihayattt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
180
394
Merhaba kızlar,küçük çocuğum tam iyileşmedi bir de büyüğün bademcigi iltihaplanmış. Krese ve okula başlayınca hastalıklar pesimizi bırakmıyor. Ben çok yorgunum ya gece sürekli uyanıyorum. Bu sene çok zor geçecek gibi geliyor. 😔

zerya271210

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2014
805
1.289
Kendi işinizi yapıyordunuz değil mi sigorta borcu o yüzden

Evet Tuğçecim kendi işimizi yapıyorduk. Şöyleki aslinda borcun tamamı bizim degil.dukkanin ruhsati esimin bir arkadasinin uzerineydi, o kendi sigortasini yatiracakti güya ama yatirmamis, o da bize kaldi simdi. Esim calisanlarinin sigortasini duzenli yatirmak icin kendininkini yatiramadi 60 bin kadar esimin sigorta borcu diger kısmı da arkadasinin sigortası, konustuk ödemeye yanasmiyor yani o da bize kaldi :) nasıl bir arkadaşlıksa bu.

Aslinda ruhsat onun adina oldugu icin borc tamamen onun resmi olarak, istesek kendiminizinkini bile ödemeyip çekilebiliriz hepsini odemek zorunda kalir.

Ama benim vicdanli eşim olmaz öyle şey ben yapamam diyor malesef :) mecbur odeyecegiz.

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
16.074
21.393
Evet Tuğçecim kendi işimizi yapıyorduk. Şöyleki aslinda borcun tamamı bizim degil.dukkanin ruhsati esimin bir arkadasinin uzerineydi, o kendi sigortasini yatiracakti güya ama yatirmamis, o da bize kaldi simdi. Esim calisanlarinin sigortasini duzenli yatirmak icin kendininkini yatiramadi 60 bin kadar esimin sigorta borcu diger kısmı da arkadasinin sigortası, konustuk ödemeye yanasmiyor yani o da bize kaldi :) nasıl bir arkadaşlıksa bu.

Aslinda ruhsat onun adina oldugu icin borc tamamen onun resmi olarak, istesek kendiminizinkini bile ödemeyip çekilebiliriz hepsini odemek zorunda kalir.

Ama benim vicdanli eşim olmaz öyle şey ben yapamam diyor malesef :) mecbur odeyecegiz.
Ayyyy çok feci olmuş ya allah yardımcınız olsun resmen bir ev parası çünkü üzüldüm 😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 71 gün kaldı.

Artık lanugonun (geçici tüyler) sırt ve omuzlar dışında kalan büyük bir kısmı yok oldu. Bununla beraber bebeğinizin başındaki beyaz pigmentlenmemiş (renklenmemiş) saçları iyice gelişiyor. Gevşeme ve rahatlama egzersizleri yapmak için bugünler uygundur. Doktorunuza sezeryan doğumuna ihtiyacınız olup olmadığı konusunda danışınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kmsl Hnd

Başlangıç ::68. Güncel ::: 65.2. Hedef :::55🥰🥰🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2018
9.763
19.994
valla canım biz evde 4kişiyiz suan annem ve kardesımde bızde kv de sabah gelip aksam gıdıyor
bide ben süt olsun diye şişe elimde gezıyorum e dolayısıyla wcdeyım hep sıfon bize çalısıyor :KK70: çamasır bulasık her gün calısıyor 130 malesef ondan geldi:duduk:
Canım bizde dört kişiyiz benimde çamaşır ve bulaşık makinem hergün çalışıyor her gün banyo yapıyoruz demek ki içtiğin su fazla getirmişşşş🤪🤪🤪🤪
Bize de elektrik faturası 160'a yakın gelmiş. Evde sıkı yönetime geçmek gerek .:KK43:
Bize de 265 geldi😱😱

Cankusunannesi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
596
1.198
Bir an once duzene girseydi canim gerisi kolay gecer insallah. Iyi doktor hastane bulmak onemli.
Artik doktorlar da sorumluluk almiyor. Saglik sonucta . Sikayet ediliyorlar vs.
Mesela devlet hastaneleri gebeligin belli bir haftasindan sonra kabul etmiyor seni. Kontrollerin kimde baslamis ise onda devam et denilebiliyor
Yaaa hala düzenli artış yok %50 üstü artış iyiymiş tıbben %50nin altına düşmemesi lazımmış.Doktora pazartesiden beri her gün gidiyoruz.Sirf iyi bir doktor bulmak adına Hem devlet hem özel şeklinde devam edelim dedik şimdilik.
10 yıl önceki doktorumu aradım şimdi başka bir şehirde.atelefonu vardı gerek oldukça da danışma amaclı arıyordum.Ozelde 2 tane doktor önerdi biri zaten benim 2 gündür gittiğim doktor.
Herşey yoluna girsin diye dua ediyoruz.Sizlerde dualarınızı eksik etmeyin.Yarin iğne olacağım yine,cumada tekrar kan verip hcg bakılacak 1500 üstünde kese görünürmüş benim değerim 1200 cıktı.cumaya inşallah artış olur ve kese de görünür 🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tallham

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
310
711
Iste onu kimse bilmiyor.
Onceden az cok tahmin edilebiliyordu.
Son donemlerde o kadar oynak ki ekonomimiz en ufak bir aciklsma veya tweette alt ust oliyor hersey.
Gecen yil papaz serbest birakilacak mi birakilmicak mi derken dolar 7 lirayi gecmisti
Çok haklısınız çok teşekür ederim cevabınız için hayırlısı olur inşallah♥

Tallham

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
310
711
Kizlar yarin a101den arzum 2400 wat seramin tabanli utuyu alacagim. Azur vs almicam. Profesyonel olmasina gerek yok.
Insallah iyi cikar. 3 yil garantiliymis.
Esim arac icin birseyler daha alacak.
Karttan alalim. Maastan sontra karta yatiracagiz
Bende a 101 den blendır seti aldım 2 gün elimde kaldı okadar kötüki servisine gönderdim çizilmiş geldi heryeri birdaha asla almam özelikle servisi yüzünden

Yukarı Alt