Bugün ne aldin kaç tl harcadin

pure hazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
10.075
19.842
Kızlar trendyolda indirim var ateşölçer ıslak mendil falan alsam diyorum.yavastan baslasak mı
Basla tabiki canim yavas yavas. Indirimde gordugunu al koy akmaz kokmaz.
Mesela indirimden 15 liraya aldigim deterjan 25 olmus

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2019

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pure hazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
10.075
19.842
Annemin eski ütüsü arcelikti ütü işkence gibiydi.
Şimdi hemen açılıyor kıyafetler.
Geçen kardeşim aldı azur 400 tl ye netten
Benim düşüncem elektronikler iyi olmalı
Philipse bakayim carrefordan

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

pure hazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
10.075
19.842
Esim nohut istemedi bende etli kuru fasulye yaptim. Yarin oğlene de yenir.

1mak. Camasir astim. Bulasik mk calistirdim.

Oglisi banyo yaptirdim uyuttum. Kahve vakti:kahve:

zerya271210

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2014
742
1.101
Yemek yendi oğlan uyutuldu cay demlendi bir oh dedim sonunda.

Bu iki yas sendromu ne bicim birseymis arkadaslar, son 10 gundur herseye aglama, bagirma , asla söz dinlememe , yapma dedigim.seyi inadına yapma gibi huylar edindi oglum.

Resmen uyku saati gelsin diye dakika sayiyorum allah affetsin :)

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.726
3.874
Et sote pişiyir duş aldim kahve içip dinleniyorum eşim erken gelcekmis kalkip pilav yapicam salata yapicam nakit sıkıntımız var ödeme alamıyorlar bu ara zula 'dan yedim kac gundur ay diyorum artık abinle değilde maaşlı biyerde çalışsan en azından maaşını bilir zamanı olur düzenli para alırdı böyle parça parça al ıyi para pul oluyo dolmuşum valla😤😤
Düzenli gelmeyince bir yaraya fayda olmuyor

Alya86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
1.514
2.291
Basla tabiki canim yavas yavas. Indirimde gordugunu al koy akmaz kokmaz.
Mesela indirimden 15 liraya aldigim deterjan 25 olmus
Aldım bakalım bebişin ilk ürünlerini liste yapıp almaya başlıyalım artık neler önerirsiniz deneyimli anneler ne almalı ne kadar almalı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.726
3.874
Günaydın eşime beslenme hazırladım o bugün nöbetçi . Oğlum da çok sakin uyuyor mu acaba hiç hareket etmiyor merak ediyorum 😭 akşama yeşil mercimek yapacağım pek iştah açıcı bir yemek olmadığı için eşim yokken bebeğe yarar olsun diye kendime az pişiriyorum 🤣 görümcemin eşi hafta sonu bedelli askerliğe gitti . Görümcemde annesine geldi kızıyla . Üzülüyormuş kocasına dedim ki neye üzülüyorsun kocan ağaçların altında yatıyor resim geldi ( eşimin arkadaşı o birlikte görevli eşim resim aldı ) kv diyor ki üzülüyor ağlıyor sen kocan afrindeyken nasıl üzüldün ağladın diyor bana ya. Bu olayı onunla nasıl karşılaştırıyorlar pessss 🤣🤣🤣 normal zamanda olsa hadi birlikte buraya gelin derim asla demedim canımı yolda bulmadım çünkü 😁
Afrin ile bir tutmasına maşallah diyorum

Yukarı Alt