Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Alya_sura88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2016
3.608
6.467
Ay başından beri,

Okul parası verdim 1500 TL
Geçen gün reformer pilatese yazıldım. (1500 TL (karttan 3 taksit) / 40 ders) önümüzdeki ay ödenecek ilk tutar 500 TL
1 gr gün parası verdim 285 TL

param kalmadı benim de, ama kredi kartımın borcunu kapatmıştım.
yani babamın deyimiyle, param yok ama borcum da yok :sampiyon:
Ben de 8 ders için 320 tl ödüyorum.

Alya86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
1.648
2.588
Kızlar trendyolda indirim var ateşölçer ıslak mendil falan alsam diyorum.yavastan baslasak mı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 168 gün kaldı.

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Alya86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
1.648
2.588
Carrefourda philips ve tefal utu var onlara mi baksam
Annemde tefal var normal ütülerden benimki phillps kazanlı ikinizde memnunuz.bütün mutfak aletlerim tefal pahalı piyasadaki diğerlerine göre çok saglam çıkıyot

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 168 gün kaldı.

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tatlihayattt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
180
394
Annemin eski ütüsü arcelikti ütü işkence gibiydi.
Şimdi hemen açılıyor kıyafetler.
Geçen kardeşim aldı azur 400 tl ye netten
Benim düşüncem elektronikler iyi olmalı

Yukarı Alt