Bugün ne aldin kaç tl harcadin

pure hazel

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
10.157
20.125
Esim nohut istemedi bende etli kuru fasulye yaptim. Yarin oğlene de yenir.

1mak. Camasir astim. Bulasik mk calistirdim.

Oglisi banyo yaptirdim uyuttum. Kahve vakti:kahve:

zerya271210

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2014
810
1.301
Yemek yendi oğlan uyutuldu cay demlendi bir oh dedim sonunda.

Bu iki yas sendromu ne bicim birseymis arkadaslar, son 10 gundur herseye aglama, bagirma , asla söz dinlememe , yapma dedigim.seyi inadına yapma gibi huylar edindi oglum.

Resmen uyku saati gelsin diye dakika sayiyorum allah affetsin :)

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.876
4.148
Et sote pişiyir duş aldim kahve içip dinleniyorum eşim erken gelcekmis kalkip pilav yapicam salata yapicam nakit sıkıntımız var ödeme alamıyorlar bu ara zula 'dan yedim kac gundur ay diyorum artık abinle değilde maaşlı biyerde çalışsan en azından maaşını bilir zamanı olur düzenli para alırdı böyle parça parça al ıyi para pul oluyo dolmuşum valla😤😤
Düzenli gelmeyince bir yaraya fayda olmuyor

Alya86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
1.656
2.596
Basla tabiki canim yavas yavas. Indirimde gordugunu al koy akmaz kokmaz.
Mesela indirimden 15 liraya aldigim deterjan 25 olmus
Aldım bakalım bebişin ilk ürünlerini liste yapıp almaya başlıyalım artık neler önerirsiniz deneyimli anneler ne almalı ne kadar almalı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 165 gün kaldı.

Plasenta ve göbek kordonu sayesinde bebeğinizin sistemi doğduktan sonra olacağı gibi çalışıyor. Bebeğinizin dolaşım sistemi tamamen fonksiyonel oldu. Bebeğinizin gelişmekte olan dolaşım sistemi kalbi vasıtasıyla günde yaklaşık 25-30 litre kan pompalıyor. Plasenta bebeğe koruma, sindirim, solunum, atık temizleme ve hormon üretiminde yardımcı olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.876
4.148
Günaydın eşime beslenme hazırladım o bugün nöbetçi . Oğlum da çok sakin uyuyor mu acaba hiç hareket etmiyor merak ediyorum 😭 akşama yeşil mercimek yapacağım pek iştah açıcı bir yemek olmadığı için eşim yokken bebeğe yarar olsun diye kendime az pişiriyorum 🤣 görümcemin eşi hafta sonu bedelli askerliğe gitti . Görümcemde annesine geldi kızıyla . Üzülüyormuş kocasına dedim ki neye üzülüyorsun kocan ağaçların altında yatıyor resim geldi ( eşimin arkadaşı o birlikte görevli eşim resim aldı ) kv diyor ki üzülüyor ağlıyor sen kocan afrindeyken nasıl üzüldün ağladın diyor bana ya. Bu olayı onunla nasıl karşılaştırıyorlar pessss 🤣🤣🤣 normal zamanda olsa hadi birlikte buraya gelin derim asla demedim canımı yolda bulmadım çünkü 😁
Afrin ile bir tutmasına maşallah diyorum

dimple81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
1.876
4.148
Babam öyle aranmak sorulmak isteyen bir adam değil aslında ama yaş ilerliyor galiba ondan oldu 🤣
Babalar öyledir
Ben mutlaka hafta da bir arar veya annemi arayınca isterim
Merak ettim sesini özledim derim, ben konuştukça bilirim mutlu olur
Gönül almak gerisi hikaye, hayat boş
Bir resim görmüştüm yaşlı amca Telf götürüyor tamirciye
Bu telefon bozuk diyor
Tamirci de amca telefon da sorun yok diyor
amca da, bozuk değilse bu çocuklar niye beni hiç aramıyor diyor
Çok üzülmüştüm

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
16.084
21.412

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt