Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Sevgiyeyolculuk

Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
518
1.039
Bence esin olmasa bile belden uyusmali tercih et.cok güzel bir duygu.ben 2 defa sezeryan oldum belki de en güzel yanı bebeğini görmen hemen yanağını yanağına degdiriyor hemşire. Bebekle ilgili ne soylense duyuyorsun. Bebeği ilacladiklari yerde kızım kadınların elinden almış duş başlığı gibi birşeyi şarkıcı olacak bu belli falan diyip gulustuler fotoğraflar da güzel ani göbek bagimiz varken cekilen çok güzel. Ahh ah Allah kolaylik versin inşaallah canım benim sabah aç gideceksin unutma sakin bir lokma bile yeme içme lavman yapılıyor yoksa.sondayi uyusturunca taksinlar bunu unutma söyle .gobusunde bir dalgalanma hissedersen anla bebis doğdu .hadi hayirla sağlıkla kucağına al kuzunu
Canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için ❤🙏

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
16.082
21.405
Kızlar sabah simit ve tahinli aldık 12 tl markettende kahve , sarımsak , fanta ( eşim içmek istiyormuş🤣) 10 tl . Sütçüden 6.5 tl süt aldık yoğurt mayaladım . Akşama kahvaltılık birşeyler yiyeceğiz ve evden çıkmayıp masterchef izleyeceğiz . Dün eşim beni sinirlendirdiği için protesto ediyorum öyle Ordu eviymiş avm miş çarşıymış bitti 🤣. Dün ben turşu yapıyorum diye tartışma yarattı kendi kendine ağlattı beni 🤣şimdi de bebek hareket ediyor mu diyor yooo diyorum dün sinirlendi ya protesto ediyor herhalde diyorum🤪

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Canpare

Boy:171 Başlangıç :69 Hedef:59 Güncel:61. 9
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
1.206
1.456
Kızlar merhaba, gurubunuuz süper bi kaç gündür bakıyorum pure hazel pure hazel favorimsin, benim de böyle hesaplı davranmaya ihtiyacım var zira eşim çok rahat harcama konusunda asla hesap kitap yapmaz, ikimiz de çalışıyorz ama ipin ucu çoktan kaçtı... Sizi okuya okuya bugün yeni kararlar aldım tasarrufa başlayıp biraz birikim yapmak istiyorum, normalde bugün yemeğe çıkacaktk avm tabi oraya gitmişken alışveriş her seferinde en az 400-500 lira gidiyor çocuk da olunca, bugün yemek evde dışarı sadece çay içmeye çıkıp avm ye gitmeyeceğim zaten bi ihtiyaç yok hadi bismillah bakalım neler yapabileceğim

Yukarı Alt