• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bugün ne aldin kaç tl harcadin

strawberry_cake

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
1.420
3.266
Günaydın kızlar. Bugün çok geç kahvaltı yaptık kahvaltidan sonra oğlan durmadı. Bizim evin arka tarafı tren yolu arkasında bahçeler boş araziler var oraya gittiler babasıyla. Bende bir kaç tlf görüşmesi yaptım anneannemi ve dedemi aradım görüntülü teyzemi aradım. Eşime dün bir konu yüzünden bozulmuştum birşeyleri düzeltmeye çalışıyor dünden beri. Kızı uyuttum oğlan oynuyor babasinin yanında bende uyusammi akşam yemeği için hazirliklarami başlasam bilmiyorum. Eşim dün monitör ve klavye satın almış 1400 tl bilgisayar kasasinida alacak bir kaç gün içinde oda en 3500 tl tutar diyor. Kıza iki hafta önce koton kıds den kıyafet sipariş etmiştik geldi çok ciciler hepsi. Balkona attım havalansın diye. Sonrada makinaya atıp yıkayacağım hepsin. Allah sağlıkla gitmeyi giydirmeyi nasip etsin. Atlet ve çorapları eksik onuda sipariş ederim bugün yarın.

tuce_tuce

❤️26.03.2008❤️👼🏼23.12.2019👼🏼
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
19.785
29.765
Ay sabahtan beri hiç oturmadım kahvaltıdan sonra eşim çarşıya gitti . Orduevinden diş macunu , un , süt yumurta filan aldı 65 TL vermiş. Abi bebeğe ilaç 20 TL . Bana lens 120 TL solüsyon hediye etmişler . Aktardan bana süt çayı 30 TL . Sabah mayonez barbekü sos ekmek 27 TL . 60 TL et aldı . Bende kesme şeker toz şeker çay tahin pekmez kakao bebek bezi 30 lu soda aldım 155 TL .yerel marketten kahve sebze kola margarin filan aldım 70 TL eve gelip aldıklarımı ve kendimi dezenfekte ettim . Şimdi eşimle kahve içip kek yiyeceğiz akşama da menüm İskender . Valla eşim sokakta ben evde çalışıp didiniyoruz paranın kıymeti yok ama Olmasa olmuyor Allah güç kuvvet versin eşime de bana da birimiz hastalansak bebeğimiz var bize çok ihtiyacı var zor zamanlar kendimize dikkat etmemiz lazım
. Allah korusun eşim hastalansa birşey olsa işsiz kalsa evde bir sürü hesap kitap yapmak zorunda kalsak ben çalışsam bebeğe bakacak insan lazım zor herşey . Gelirimiz güzel de istediğimiz gibi alıyoruz Allah olmayan muhtaçlara hastalara daha çok versin

pure hazel

Guru
Pro Üye
7 Kasım 2017
13.062
28.171
Bu maaşta borcu kapatacağız inşallah 🤲🤲
Kabataslak hesaba göre 4 bin TL'lik birikim yapacağım.
Sonrası ne olur bilemiyorum.
Virüs yüzünden önümü göremiyorum.

Ek dersin tamamını bagislayacagim kızlar tahminen 500 yatar.
Okulda ücretli öğretmenlerimiz var ikisi de evli ve bebekleri var (bebekler zor durumda kalmış denilince akan sular durur bende😞)
biraz zor durumda kalmışlar. yarı yarıya onlara yardımda bulunacağım hesap numaralarından.

tuce_tuce

❤️26.03.2008❤️👼🏼23.12.2019👼🏼
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
19.785
29.765
Kayınvalidem aradı eşimin kuzeni evli ikiside özel sektördeler ev aldılar kredi ile . Kızın eşi düzgün çalışmıyor 1 ay çalışsa 5 ay evde filan kız evi çekip çeviriyor şimdi asma yine çalışmıyormuş durumları karışıkmış. Kıza yazık günah ya çok üzücü .Eşimde bi hesap yap pazartesi para yolla dedi . Hesap yapmam lazım çok yoruldum ya 😣

strawberry_cake

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
1.420
3.266
Yemekleri hazirladim kendime süt çayı demledim içmeye firsatim olmadi henüz. Duruyor tezgahın üzerinde. Kızı emziriyorum biraz sonra sofrayı kuracağım. Domatesli şehriye çorbası sebzeli kavurmalı patlıcan yemeği ve pilav. Sebzelerin hepsi babamlarin bostanindan organik 😍 canım irmik helvasi istiyor yemekten sonra bebeler uyursa yapacağım cayın yanına.

Yukarı Alt