bugün regl günüm

CANSIN01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
81
41
Evet kizlar bugün regl günüm ve bekliorum 26-27 günde bir oluyorum afedersiniz asiri gaz var ve gögüs sizlamasi Dün adet oldum oluyorum derken hicbisey gelmedi pet Taktim hatta onun yerine seffaf jel akinti geldi.bugün ve yarin beklicem Benimle ayni gün regl olmayi bekliyen arkadaslar varmi???

Ozoz16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2016
100
57
Benimde bugün adet olmam lazımdı ama ben 3 gün öncesinden kan testiyle gebeliği öğrendim bu tür sayfalarda belirtilerimi hamilelerle eşleştirmeye çalıştım. İnsan bir teselli bir umut mesajı almak, cevaplanmak istiyor anlıyorum sizi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-12-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

blondgunes

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
10.635
11.857
inşallah hamılesındır canım
bende kızıma kardeş istiyorum -dum
ama okadar çok yoruldum ki her ay bir umut her ay bir bekleyiş
ve hayal kırıklığı , bu yaştan sonra olmaz artık diyorum
ve sessizce ağlıyorum

Hadicnmsende

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
304
227
Okadar Insan her konuyu soruyoda Benim Sormammi rahatsiz etti sizi? Belirtiler o yönde olabilir ama regl günü gecmeden yapmaninda anlami Yok
Bak işte regl günü geçmeden test yapmaya korkuyorsun ama burda olumsuz yorum almayı göze alıyorsun!! Ben şimdi desem ki son bikaç aydır bu yazdıkların benim adet öncesi belirtilerim desem bian belki yok mu acaba diyeceksin, gereksiz stres yapacaksın... Yani varsa kesin çıkar diyorum, boşuna kendine eziyet ediyorsun demek istiyorum ama o kadar gerilmişsin ki yanlış anlıyorsun. Yoksa bana ne hamileysen hamilesin değilsen değilsin, istersen de 1000 tane konu aç..

Hadicnmsende

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
304
227
Neden yanlış anlıyorsunuz ki?
Arkadaş kötü niyetli birsey yazmamış, stresten iyiyi bile kötü algılıyorsunuz şu an emin olun.
Aynen öyle ama aslında bana ne. İster yapsın ister yapmasın. Senin gebeliğin nasıl gidiyor canım🤗

Yukarı Alt