Bugun sonuçları öğrendik Fikir verin nolur : ((( Yardim edin kızlar

Blackeyess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
74
47
Kızlar geçen hafta gidip sonuçlarımızı aldık hastanedeki doktor yardımcısı hiç doğru düzgün bakmadan temiz dedi ve folikasit önerdi bizde de şüphelenme vardı güvenmedik çünkü doğru düzgün bile bakmadı dün başka bir hastaneden randevu alıp gittik doktor bize dogal yollarla olmayacağını sadece tüp bebekle olacağını söyledi benim tahlillerim temiz çıktı eşimin de sperm testi morfoloji %2 olduğu için olmayacağını söyledi eğer mucizeyle olursa da düşük olacağını söyledi bende eşimde öldük resmen çok kötü bir duygu doktorun odasından nasıl çıktığımizi bile anlayamadık ne yapalım bana bir fikir verin nolur :KK43:(((((

saribaykus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
1.392
991
Bizde morfoloji %1 di ama bu kadar imkansız konuşmadılar olması mucize vs. öyle birşey söylemediler 3 doktor gezdim üçü de doğal yollarla olabilir değeriniz düşük ama deneyin dediler.
Burda %1 morfoloji ile hamile kalan kişilerde var kendiliğinden. Ben 3 yıl bekledim daha fazla beklemek istemediğim için tüp bebeğe başvurduk iyiki de yaptırmışız Allah bu yolla nasib etmiş morfoloji değişkenli bir değerdir bazı kürler var uygulayabilirsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-10-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 22 gün kaldı.

Bebeğinizin bulunduğu yer şu anda çok sıkışık olduğundan dolayı, hareket ettiğinde kol ve bacak kıvrımları göbeğiniz üzerinde şişkinlikler meydana getirir. Bebeğinizin kol ve bacaklarını tesppit etmek çok kolaydır. Ama kafası ve kalçalarını ayırt etmek o kadar kolay değildir. Artan mukus vajinal akıntı, gebeliğin son birkaç haftası içinde sık görülür.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
377
146
Bizde morfoloji %1 di ama bu kadar imkansız konuşmadılar olması mucize vs. öyle birşey söylemediler 3 doktor gezdim üçü de doğal yollarla olabilir değeriniz düşük ama deneyin dediler.
Burda %1 morfoloji ile hamile kalan kişilerde var kendiliğinden. Ben 3 yıl bekledim daha fazla beklemek istemediğim için tüp bebeğe başvurduk iyiki de yaptırmışız Allah bu yolla nasib etmiş morfoloji değişkenli bir değerdir bazı kürler var uygulayabilirsiniz
merhaba günaydın ,
acaba sayınız neydi bizimde morfoloji % 1 sayımız da 10 milyon ve ileri hızı % 6 fln

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
377
146
Kızlar geçen hafta gidip sonuçlarımızı aldık hastanedeki doktor yardımcısı hiç doğru düzgün bakmadan temiz dedi ve folikasit önerdi bizde de şüphelenme vardı güvenmedik çünkü doğru düzgün bile bakmadı dün başka bir hastaneden randevu alıp gittik doktor bize dogal yollarla olmayacağını sadece tüp bebekle olacağını söyledi benim tahlillerim temiz çıktı eşimin de sperm testi morfoloji %2 olduğu için olmayacağını söyledi eğer mucizeyle olursa da düşük olacağını söyledi bende eşimde öldük resmen çok kötü bir duygu doktorun odasından nasıl çıktığımizi bile anlayamadık ne yapalım bana bir fikir verin nolur :KK43:(((((
günaydın toplam sayı nedir ne ileri hıza bakıldı mı ?

Mucize2015

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
76
69
Bizim de morfoloji sorunumuz vardı. Üstelik %0. Tüp bebek önerdiler. Doğal yolla olmaz dediler. Geçen sene ilk denemeyi yaptık ve negatif sonuç aldım. Bu sene ikinci denememizi yaptık ve çok şükür hamileyim🤲🤲hiç olumsuz düşünmeyin. Ben hiç kaybetmedim ümidimi. Bu yoldan geçen biri olarak Benim naçizane tavsiyem doğal yolla bekleyip zaman kaybetmeyin. Çünkü doktorların söyledikleri gerçekten doğru. Morfoloji sorununda malesef olsa bile düşük ihtimali çok yüksek. Tüp bebekle bir sürü işlem uygulandı bize. Mikroçiple seçildi spermler. Ve 1. Kalite embriyo oluştu. Ayrıca doğal kür de kullandı eşim. Kesinlikle araştırın derim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-03-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 185 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin dalağı, karaciğer tarafından denetlenen eski kan hücrelerinin kaldırılması ve antikor üretimi gibi fonksyioları üstlenecek. Hamilelik hormonları bağırsak kaslarını gevşettiği ve sindiriminizin daha yavaş ve az verimli olduğu için kabızlık yaşamanız muhtemeldir. Bebeğinizin cildi çok ince olduğu ve damarları deri üzerinde gözüktüğü için bebeğinizin vücudu lanugo adı verilen inci tüyle kaplanır. Bebeğinizin tırnakları iyice oluştu ve bebeğiniz kollarını ve bacaklarını hareket ettiriyor. Bugünlerde ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz. Uyurken yastığınızı yükseltmeniz reflü ve mide ekşimesi sorununuza yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt