buhranlı akşamlarrrrr

sonuyok

özlem kokan kızım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
71
yine akşm oldu yine yalnızım aslında eşim evde olmaına rağmen yalnızım diyelim :nazar:çünkü uyuyor her akşam erken saatlerde yattığı gibi bıktım bu adamın uyumasından ya ne yapacağımı bilmiyorum Çok üzgünüm çoook

bugün bütün gün evdeydim televizyon internet bulaşık temizlik v s derken zaman geçti akşam bekliyorum ki eşim gelsin sohbet edelim geç gelecem diye aradı saat 6 gibi ve saat 10 da geldi neyse mutfakta bişiler atıştırırken bende sohbet etmeye çalışıyorum fakat ne demek o tv izliyo hemde pür dikkat sanki başçavuşun eşeği bilmem ne yapıyo ben e sen beni dinlemiyorsun dedim tv seyrediyorsun evet dedi ve salona geçti ardından kanapeye uzanmış ve uyumuş bende sinirden kendime bir kahve yaptım ve netin başına geçtim oda hemen kalktı ve yatak odasına horlamaya gitti -tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

şimdi budurum genelde her akşam olağandır bizde ha birde bebeğimiz olmuyorya bizim bugün adet oldum dedim belkide ona kızdı ne biliyim ama :nazar:bekarlık günlerimi çok özledim ne yapacam ben bu adamla arkadaşlar ya bilen varmı yada kocası böyle ilgisiz varmı kafamçokkarıştıevlenmeseydim keşke iyorum ne yapacağım ben bu kalasla bilen varmı??????-tatlicadiarzu-

minikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
çalışmaya başla canım ya da bir kursa falan git.yani evine ve eşine görevlerini yap ama aynı zamanda kendine saygını koru

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
Mutlaka esinle konusmusundur ama bu davranislarinin seni ne kadar üzdügnü ne kadar kirdigni anlattinmi ona???:nazar:

Tekrar tekrar konsumani izah etmeni tavsiye ederim, belkide cocuk konusunu kafasina takiyor olabilir ama bu sana karsi böyle ilgisiz davranmasina bahane olmamali!!:1closedeyes:

Evlilik tek tarafli yürümez yürüse bile evlilik degilidir....ayni evi paylasmak ev arkadasi gibi bir sey iste...:sm_confused:

Ayrica böyle bütün gün evde oturup canini SIKACAGINA kendine bir is bir ugras bulman daha mantikli olur hem vaktin gecer hem yeni arkadasliklar edinebilirsin hemde sürekli bunlari kafana takmana zamanin olmaz....a.s

Umarim düzelir canim sevgiylea.s.

M

meyyade

Ziyaretçi
canım huylu huyundan vazgeçmeeeez:nazar: kendini fazla yorma. cidden dalga geçmiyorum. benimde babam öyle.biz kabullendik. zorunda kaldık. napalım kader bu işler. eve tıkılıp kalma bencede. hobi kursuna yada işe git... onuda öyle sev bence:teselli:

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım belki iş yeriyle ilgili bazı sorunları vardır bazen benim eşimde çok yorgun geliyor bilirim çekilmez oluyorlar.ama seninki her akşam öyleyse ciddi bir şekilde konuş.çocuk olmuyor diye böyle yapıyorsa zaten çok yanlış birbirinize destek olun ve kafaya takmamaya çalışın.Allah yardımcın olsun.

çiçek64

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım çalışan kişiler emin ol akşama kadar eve gitsem yemek yesem biraz tv izlesem ve uyusam hayaliyle akşama ederler, ki birde iş yerinde saçma sapan tipler ve gereksiz can sıkıcı durumlarda olunca artık eve kendini atıp her şeyi bir kenara bırakıp uyumak en iyisidir.
O yüzden sana tavsiyem eğer olabilcekse bir işe gir tatlım yada vakit geçirebileceğin oyalanabilceğin birşeyler bul kendine el sanatları kurslarına filan git en azından sende tüm enerjini eşine saklamamış dışarıda atmış olursun, evine çok güzel dokoratif şeyler yaparsın ve yorulursun, böyle olunca gör bak senin de gözün erkenden yatakta yorgan da olur.

sevgiler canım.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
80.040
Eşinizle karşılılklı konuşup sıkıntınızı anlatın ne kadar yanlız olduğunuzu dile getirin.
Konuşarak herşey daha güzel halledilir sorunlar çözülür kendinizi üzmeyin

hadibakem

oğlum bırakma anneni
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
sanırım kocan hep böyleymiş.
konuşun anlatın durumu diyecem ama
kesin konuşmuşunuzdur.
cevabıda hazırdır kocanın
çalışıyorum yoruluyorum.

sana sabır diliyorum canım
umarım en kısa zamanda istediğin gibi olur herşey.

sonuyok

özlem kokan kızım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
71
konuşsamda ertesi gün yine aynı hep böyleydi bu adam konuşur konuşur susar diyor heralde işyerinde problemleri olabilir o halde çalışan insanlar evlenmesin dimi ya ayrıca dün gece sinirden yatağı yorganı aldım salonda yattım sabah gelmiş beni öptü tabi ben uyuyorum ya aslında uyanıktıktım hiç kıpırdamadım sonra da gitti şu saat oldu bir tel açıp sen neden salonda yattın demedi demekki ilgilenmiyor nerde yatarsam yatayım dimi yaa şeytan diyorki git annende kal 1 hafta ne hali varsa görsün

ha bazıları diyecektir ne istiyorsun kızım adamın bişi dediği yok evet bişi dediği yok sorun da burda zaten

sonuyok

özlem kokan kızım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
71
nerdesiniz kıslar ya ne yapsam ben bu adama

Yukarı Alt