Burberry Body İntense/Chloe Signature

sirinsmurff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
1.060
454
Hanımlar tekrar merhaba,
Az önce açtığım konuyu düzenleyemedim, o yüzden yaz için de ayrı bir konu açtım.
Kullandığım parfümleri çeşit olarak minimuma indirmeyi düşünüyorum. Yazlık ve kışlık birer adet daimi parfümüm olsun istiyorum.

Yaz için çiçekli meyveli fresh kokuları sevemiyorum. Çiçekli olabilir ama o kadar güzel yumuşak pudralı ya da çok hafif tatlımsı olmalı ki çiçeğin keskinliğini alsın.

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Neden?

Son düzenleme:

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.246
Burberry Body edp’yi biliyorum.
Çok nefis mis gibi buluyorum. Intense de aynı kokudur sonuçta.
Yumuşak kremsi çiçeksi gibiydi sanırım.
Öyle hatırlıyorum. Bir müddet arkadaşım kullanmıştı ordan biliyorum.
Çok beğeniyordum. Ben de kullanacağım bir gün.
Hep aklımda.
Her mevsime de uygun bence.

sirinsmurff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
1.060
454
Burberry Body edp’yi biliyorum.
Çok nefis mis gibi buluyorum. Intense de aynı kokudur sonuçta.
Yumuşak kremsi çiçeksi gibiydi sanırım.
Öyle hatırlıyorum. Bir müddet arkadaşım kullanmıştı ordan biliyorum.
Çok beğeniyordum. Ben de kullanacağım bir gün.
Hep aklımda.
Her mevsime de uygun bence.
Evet canım gerçekten her mevsime uygun, ama ben yazın kullanmayı seviyorum. Benim kullandığım İntense versiyonu. Chloe yi biliyor musun peki? Güzel naif bir koku ama bana gül suyu gibi geliyor, Burberry ile kıyaslayınca Burberry çok daha güzel sanki.

suleben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
83
54
39
armani code nasıl hem yaz hem kış için ben kullanıyorum tavsiye ederim...ama sen bilirsin.

sirinsmurff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
1.060
454
iş güç ev artık çok zaman bulamıyorum anca parfüm konularına bakıp çıkıyorum :) sende neler var
Hımm kolay gelsin tatlım. Ben de aynı.
Kozmetikcim1 den aldığım NR parfümlerinden hiç memnun kalmadım canım. Sen de poudree yi begenmedigini söylemiştin, sen nereden aldın? Benim parfüm konusunda güvenim iyice sarsıldı artık, özellikle dekantlara hiç inanmıyorum, sen ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:

sirinsmurff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
1.060
454
armani code nasıl hem yaz hem kış için ben kullanıyorum tavsiye ederim...ama sen bilirsin.
Teşekkür ederim canım. Code yi biliyorum arkadaşım kullanıyordu çok hoş zarif bir koku, ama kalıcılığı nasıldır bilmiyorum. Arkadaşım kışın kullanıyordu ama yazın nasıl oluyor bilmiyorum?

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
bende denemedim ondan sordum merak ediyorum baya testerda bulamadım :)
Canım ben araştırdım biraz üretimden kalkmış bu parfüm ysl’e ait beauty sitesinde de yok fragranticada falan herkes durdurulmuş üretimi diyor çok merak etmiştim halbuki :110:

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.175
2.414
Hımm kolay gelsin tatlım. Ben de aynı.
Kozmetikcim1 den aldığım NR parfümlerinden hiç memnun kalmadım canım. Sen de poudree yi begenmedigini söylemiştin, sen nereden aldın? Benim parfüm konusunda güvenim iyice sarsıldı artık, özellikle dekantlara hiç inanmıyorum, sen ne düşünüyorsun?
Canım ben parfumevrenim den alıyorum instagramdan alacağım zaman memnun kaldım

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.175
2.414
Canım ben parfumevrenim den alıyorum instagramdan alacağım zaman memnun kaldım
Poudree orjinaldi ama ben üstüme sıkınca kalan geniz yakıcı kokusunu sevemedim. Mağazada koklayıp sevmiştim zaten poudreeyide mağazadan aldım instagramdan değil

sirinsmurff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
1.060
454
Poudree orjinaldi ama ben üstüme sıkınca kalan geniz yakıcı kokusunu sevemedim. Mağazada koklayıp sevmiştim zaten poudreeyide mağazadan aldım instagramdan değil
Hımm anladım canım.
Ben de şimdiye kadar parfümevrenim den alıyordum memnundum, ilk defa kozmetikcim1 den aldım memnun kalmadım. Dekant olarak almıştım nr for her ve nr poudree, kesinlikle sahte olduğunu düşünüyorum canım. Bir daha da asla ordan almam zaten.

suleben

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
83
54
39
Teşekkür ederim canım. Code yi biliyorum arkadaşım kullanıyordu çok hoş zarif bir koku, ama kalıcılığı nasıldır bilmiyorum. Arkadaşım kışın kullanıyordu ama yazın nasıl oluyor bilmiyorum?
canım ben beyaz tenliyim mesela kalıcılığı yaz kış iyi..en azından birçoğuna göre daha iyi ama daha kalıcı bir parfüm önerin varsa alabilirim ben de deneyebilirim değişiklik iyidir.

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.175
2.414
Hımm anladım canım.
Ben de şimdiye kadar parfümevrenim den alıyordum memnundum, ilk defa kozmetikcim1 den aldım memnun kalmadım. Dekant olarak almıştım nr for her ve nr poudree, kesinlikle sahte olduğunu düşünüyorum canım. Bir daha da asla ordan almam zaten.
Muscent tavsiye ederim. Orjinaline çok yakın kokular

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.175
2.414
Muscent hiç bilmiyorum canım. Nerelerde var? Hangi kokuları iyi? Poudree var mı?
İnstagramda satışı var canım birde bazı eczanelerde sen takip et bence. Poudrede var ama denemedim crystal noir ile chanel chance başarılı ben birde coco noiri beğeniyorum

auburn29

👶🏻❤️😻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2019
507
425
bunlara ek olarak Chloe love story hiç sıkılmayacağın adını sordurtan bir parfümümdür kendisi