Burçin Terzioğlu'nun saç rengi nedir sizce?

Celinee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlaar Burçin terzioğlu nun saç ren gi nedir acaba bilen varmı??O kim derseniz hani fırtına dizisindeki Zeynep..İnternette bütün sayfalarda aradım ama maalesef ulaşamadımm...Yardımcı olanlara şimdiden Teşekkür..

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
google da imini yazınca bide görsellerden bakarsan bi dünya resmi var..istedigin renkteki sacını koyarsın resmiyle arkadaslar yardımcı olur =)

Beren1991

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkdaslar sanrm resmleri yükledim ve suan sacimi söyliyeyim acik kahverengi karamel ve sarimsi bir renkte ve burcinin bu sac rengine boyamak istiorum nasl elde edebilirim yardimci olablrmisiniz ???

Eklentiler

cicada54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Burcin Terzioglu' nun merhametteki sac rengi ne?

heiress

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
doğal kumral bence tabi alt tonun önemli turunculuk çoksa 7.1 yoksa 7 işini görür

cicada54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Marka olarak hangi marka bu numarasini verdiklerininiz? Neyle neyi karistirayim sizce? :-S :KK5:

heiress

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ben loreal kullanıyorum memnunum ama fırsatın olursa majirel al dediğim gibi alt tonda turunculuk varsa 7.1 yoksa 7

thalia490

kiraz_cnsu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
arkdaslar sanrm resmleri yükledim ve suan sacimi söyliyeyim acik kahverengi karamel ve sarimsi bir renkte ve burcinin bu sac rengine boyamak istiorum nasl elde edebilirim yardimci olablrmisiniz ???
Merhabalar;

Bu renk koleston perfect 7/77 dir. eğer saç renginiz 7 numaradan daha koyu renkse saçınızın önce açılması gerekir. Dibine değil saçını tümüne bakarsaınız; 7/77 fakat sizin istediginiz renk dipteki renkse yani ışık vurmuş hali ise Koleston perfect 8/41 dir ve oksidanı %9(30volume) olmak zorundadır.

Bu boya market boyası değildir. Kuaförr malzemeleri satan yerden ya da internetten temin edebilirsiniz.

Başka bir şey varsa sorabilirsiniz:)

Yukarı Alt