Burçlar Arasındaki Aşk Uyumu

J

Juliet

Ziyaretçi
--------------------------------------------------------------------------------

ASLAN BURCU

İkizler ile Aslan'ın aşkı, tutku abidesi

Birlikte oldukları insanın ayaklarını yerden kesecek kadar ateşli bir aşık olan Aslan; İkizler, Boğa ve Koç'la dillere destan olacak bir beraberlik yaşar. Başak, Oğlak ve Balık ise Aslan'ı mutsuz eder.

ASLAN-KOÇ
Ortak noktanız çok
İşte krallara layık bir ilişki. Koç sizi gördüğü anda kenetlenip kalacaktır. Karizmatik kişiliğinizden etkilenecek, üzerinize düşecek ve sizi şımartacaktır. Çok fazla ortak noktanız var. Birbirinizi yönetmeye kalkışmadığınız sürece problem çıkmaz. Doğru bir insanla birlikte olduğunuzu unutmayın.

ASLAN-BOĞA
Mükemmel ötesi aşk
İki inatçı karşı karşıya! Bu ilişkiden ne beklediğinizi çok iyi sorgulamanız gerekiyor. Aradığınız aşk mı, dostluk mu? Eğer isterseniz, her ikisi de mükemmel olacaktır. Aranızdaki cinsel çekim, tüm kırgınlıkları ve tartışmaları eritecek kadar güçlüdür. Birbirinize dokunduğunuz anda her şeyi unutursunuz.

ASLAN-İKİZLER
Tutku haline gelecek
Onu görür görmez beğeneceksiniz. O da size ilk bakışta aşık olacak. İkiniz de birbirinize benziyorsunuz. İkizler, bencildir. Sizi sevse bile her alanda üstünlük savaşı verir. Tüm bunları yaparken, öyle çekicidir ki ona kızmak yerine daha da bağlandığınızı hissedersiniz.

ASLAN-YENGEÇ
Eskidikçe güzelleşir
Sizi gördüğü an aşık olacak fakat bu ilişkide hep bir şeyler yanlış gidecektir. Yengeç'in bağlılığı hoşunuza gitse bile, beraberliğinizde sorunlar çıkacaktır. Yine de uzun bir beraberlik olmasına izin vermelisiniz. Yengeç'te aradığınız sevecenliği ve sıcaklığı bulacaksınız. İlişkiniz eskidikçe güzelleşecek.

ASLAN-ASLAN
Filmlerdeki gibi!
Her şeyin mükemmel olmaması için hiçbir neden yok. Fakat her şey, dışardan görüldüğü gibi güllük gülistanlık olmayacaktır. Aranızda büyük savaşlar çıkacak. Her kavgadan sonra birbirinizin kollarına atılacak sonra yine kavga edeceksiniz. Bazılarına göre bu tür ilişkiler sadece filmlerde yaşanabilir.

ASLAN-BAŞAK
Dost kalsanız iyi olur
Başak'la kolay anlaşamazsınız. Onun eleştirici yönleri sizi rahatsız edecektir. Ayrıca sizin gibi ihtiraslı değildir. Para harcama konusunda cimrilik yapabilir. Siz, maddeye değer vermediğiniz için, onun davranışları farklı gelecektir. Bu beraberlik sizi düş kırıklığına uğratacak, hatta öfkelendirecektir.

ASLAN-TERAZİ
Sizi asla terk etmez
İşte ömür boyu sürecek bir aşk. Terazi kendini size sevdirme çabası içinde olacak ama asla ısrarcı davranmayacaktır. Aranızda kaliteli ve seviyeli bir beraberlik başlayacak. Gerçek mutluluğu birbirinizde bulacaksınız. Sesinizi yükseltmediğiniz sürece, bu beraberlik tam anlamıyla dört dörtlük olacaktır.

ASLAN-AKREP
Çok özel bir ilişki
İki güçlü kişiliğin karşılaşmasını arenaya çıkan iki dövüşçü gibi yorumlayabiliriz. Akrep, böyle bir ilişkiyi her zaman yaşayamayacağını düşünerek, savaşmak yerine paylaşmayı yeğler. Gerçekten yaşanmaya değer bir aşktır bu. Herkese nasip olmayan bu özel ilişkide, her şey olağanüstü gelişecektir.

ASLAN-YAY
Sizi sersemletecek
Yay korkusuzca size yaklaşır. Size meydan okuyan bir cengaverdir o. Nice ilişkilerini bir kalemde gözü kırpmadan silmiştir. Böylesine olağanüstü bir kişi ile karşılaşmak sizi sersemletebilir. Çekiciliği sizi öylesine etkiler ki, o kaçtıkça siz kovalamaya başlarsınız.

ASLAN-OĞLAK
Ayrılık kapıyı çalacak
Oğlak'la bir aşk yaşamak en son yapacağınız iş olmalı. Kaliteli bir yaşamı seven Oğlak, Aslan'dan etkilense bile beklediği ilgiyi göremeyecektir. Oğlak seçkin bir kişiliğe sahiptir fakat, yaşama görüşü Aslan'la aralarına bir duvar örecektir. En doğrusu, yol yakınken bu ilişkiden vazgeçmektir.

ASLAN-KOVA
DÖRTDÖRTLÜK ÇEKİM
Kova, Aslan'ın zıt tipidir. Birbirlerini her anlamda çekerler. Aslan kendine benzeyen fakat farklı olan bu kişiden çok hoşlanacaktır. Birbirlerini büyülemeyi başaran bu çiftin aşkı ömür boyu sürecektir. Üstün zekaya sahip Kovalar, ilginç ve marjinal tarzlarıyla, kendi imajlarını ilişkilerine yansıtacaklardır.

ASLAN-BALIK
GÜNÜN BİRİNDE BİTER
Romantik ve duygulu Balık'ı başlangıçta beğenebilirsiniz. Fakat o sizin kadar güçlü bir kişiliğe sahip değildir. En küçük tartışmalarınızda kırılacak, üzülecek ve hatta size kin duyacaktır. Onun asılsız düşleri de, sizi rahatsız edecektir. Günün birinde bu ilişki bitecektir. Çabalarınız sadece ayrılığı geciktirecektir.

Aslan'ın özellikleri
Aslanlar, sıcak, romantik ve ateşli aşıklardır. Birlikte oldukları insanın ayaklarını yerden keserler. İyi bir konuşmacı olduğu için de, güzel aşk sözleri söylemekte üstlerine yoktur. Her ortamda sevgi krallıklarını ilan etmeye hazırdırlar. Sevdikleri kişiyi buldukları an ondan ayrılmak istemeler:CüvCüv:
 
Yukarı Alt