Burclar Ve Gruplar....

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Temmuz 2006
Mesajlar
9.346
Emoji Skoru
16
Yaş
39
Ateş Grubu

Ateş grubu burçları çok canlı ve güçlüdürler bir yapıya sahiptirler. Yaratıcı, hevesli ve enerjik olurlar .Yeni fikir ve kavramlarla oynamayı sevdikleri için her konuda yeni akımlar getirebilirler. Doğuştan liderdirler, güçlü karizmaları ve ışıltılı karakterleri ile insanları kendilerine çekerler. Yüksek idealleri, geniş görüş açıları, tutkuları ve "herşeyi yapabilirim" iddiaları ile ilham verici ve etkileyicidirler.
Ateş Grubu Burçları


Koç Burcu
21 Mart - 20 Nisan

Aslan Burcu
23 Temmuz - 22 Ağustos

İkizler Burcu
22 Mayıs - 22 Haziran

Toprak Grubu

Toprak burçları biçim verir, altyapı kurar ve meydana getirir. Zodyak'ın üreticileridir ve olayları gerçekleştirirler. Kendilerinin ya da yakınlarının rüyalarını gerçekleştirirler. Çizim yapmaktan bütçe çıkarmaya, iş programından, iş akışına ve zamanında bitirmeye kadar bir işin tüm evrelerini iyi kavrar ve yaparlar. Kendilerini yaptıkları işe adayan, sorumluluk sahibi kişilerdir. Başarılarının büyük bir bölümünü pratik olmalarına ve ellerindeki kaynakları iyi kullanmalarına borçludurlar. Gerçekçidirler ve kavrama yetenekleri gelişmiştir. Son derece dakiktirler ve zamanlamaları iyidir. Sadık, sabırlı ve dengelidirler. Tedbirli, tutucu bir kişiliğe sahip oldukları için ani kararlar vermez, adımlarını düşünerek atarlar. Bu sayede para, zaman ve enerjilerini boşa harcamazlar. Uzun vadeli planlar yaparlar. Son derece hırslı, kararlı oluşları ve kuvvetli iradeleri ile istedikleri konularda çok başarılı olurlar.
Toprak Grubu Burçları


Boğa Burcu
21 Nisan - 21 Mayıs

Başak Burcu
23 Ağustos - 22 Eylül

Oğlak Burcu
22 Aralık - 21 Ocak


Su Grubu

Su burçları yoğun ve güçlü duygularını özenle korumaya çalışırlar. Aşık oldukları zaman bütün kalpleri ile severler ve çok bağlanırlar. Duygusal, romantik ve çok hassastırlar. Sezgileri çok güçlüdür ve sizin söylediklerinizden çok yüz ifadenizden, ses tonunuzdan,vücut dilinizden anlam çıkarırlar. Bu özellik Balık burcunda çok gelişmiştir. Su, temizler ve hayatın devam etmesini sağlar. Su, evrensel çözücüdür, maddeleri çözer ve onun özelliklerini alır. Su burcundan birine sorununuzu anlatın, kendi sorunu imiş gibi üstlenecektir. Sizi dikkatle dinler, duygularınızı hisseder, manevi destek olur ve iyi tavsiyelerde bulunur.
Su Grubu Burçları


Yengeç Burcu
23 Haziran - 22 Temmuz

Akrep Burcu
23 Ekim - 21 Kasım

Balık Burcu
20 Şubat - 20 Mart


Hava Grubu

Hava burçları düşünce alışverişi ve haberleşmeyi yönetir. Bunlar en entellektüel ve akıllı burçlardır. Meraklı, hareketli hava burçları devamlı yeni fikirlere açtırlar. Akılcı, çok yönlü, konuşkan, hızlı ve uyanık tiplerdir. Tatlılıkları ile her istediklerini yaptırmayı, becerileri ile de zor durumların üstesinden gelmeyi iyi bilirler. Bilgi toplamayı ve yaymayı seven sosyal kişilerdir. Hava burçları Zodyak'ın bilgi işlemcileridir. Bütün burçlar içinde en az duygusal olan ve en tarafsız burçlardır. Doğruya ve gerçeğe çok önem verirler.

Hava Grubu Burçları


İkizler Burcu
22 Mayıs - 22 Haziran

Terazi Burcu
23 Eylül - 22 Ekim

kova burcu 22 ocak-19 subat
 

>>>SENemmm<<<

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Ağustos 2007
Mesajlar
172
Emoji Skoru
0
canım ateş grubundaki burçlara yanlışlıkla yay burcu yerine ikizler burcu yazmışsın.ikizlerin elementi hava.yaylarınelementi ise ateş.bu ufak yanlışlığı düzelteyim dedim.gözünden kaçmış sanırım.ben hava grubundanım, anlatılan özelliklerin hepsi bende de mevcut.a.s
 

>>>SENemmm<<<

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Ağustos 2007
Mesajlar
172
Emoji Skoru
0
canım ateş grubundaki burçlara yanlışlıkla yay burcu yerine ikizler burcu yazmışsın.ikizlerin elementi hava.yayların elementi ise ateş.bu ufak yanlışlığı düzelteyim dedim.gözünden kaçmış sanırım.ben hava grubundanım, anlatılan özelliklerin hepsi bende de mevcut.a.s paylaşımın için teşekkürler canım.
 

BenNazKsK

Çiçek&Böcük:)
Pro Üye
Katılım
6 Mayıs 2007
Mesajlar
3.956
Emoji Skoru
9
Arkadaşlar bölümüzde minik bir temizlik olmuştur konularınızın geride kalmaması adına yazıyorum konular için çok teşekkür ederiz:)
 
Yukarı Alt