Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Burclar Ve Gruplar....

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve Zepp tarafından 23 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  23 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Zepp
 1. Zepp

  Zepp Popüler Üye Üye

  Katılım:
  21 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  9.346
  Beğeni:
  17
  Ödül Puanları:
  146
  Ateş Grubu

  Ateş grubu burçları çok canlı ve güçlüdürler bir yapıya sahiptirler. Yaratıcı, hevesli ve enerjik olurlar .Yeni fikir ve kavramlarla oynamayı sevdikleri için her konuda yeni akımlar getirebilirler. Doğuştan liderdirler, güçlü karizmaları ve ışıltılı karakterleri ile insanları kendilerine çekerler. Yüksek idealleri, geniş görüş açıları, tutkuları ve "herşeyi yapabilirim" iddiaları ile ilham verici ve etkileyicidirler.
  Ateş Grubu Burçları


  Koç Burcu
  21 Mart - 20 Nisan

  Aslan Burcu
  23 Temmuz - 22 Ağustos

  İkizler Burcu
  22 Mayıs - 22 Haziran

  Toprak Grubu

  Toprak burçları biçim verir, altyapı kurar ve meydana getirir. Zodyak'ın üreticileridir ve olayları gerçekleştirirler. Kendilerinin ya da yakınlarının rüyalarını gerçekleştirirler. Çizim yapmaktan bütçe çıkarmaya, iş programından, iş akışına ve zamanında bitirmeye kadar bir işin tüm evrelerini iyi kavrar ve yaparlar. Kendilerini yaptıkları işe adayan, sorumluluk sahibi kişilerdir. Başarılarının büyük bir bölümünü pratik olmalarına ve ellerindeki kaynakları iyi kullanmalarına borçludurlar. Gerçekçidirler ve kavrama yetenekleri gelişmiştir. Son derece dakiktirler ve zamanlamaları iyidir. Sadık, sabırlı ve dengelidirler. Tedbirli, tutucu bir kişiliğe sahip oldukları için ani kararlar vermez, adımlarını düşünerek atarlar. Bu sayede para, zaman ve enerjilerini boşa harcamazlar. Uzun vadeli planlar yaparlar. Son derece hırslı, kararlı oluşları ve kuvvetli iradeleri ile istedikleri konularda çok başarılı olurlar.
  Toprak Grubu Burçları


  Boğa Burcu
  21 Nisan - 21 Mayıs

  Başak Burcu
  23 Ağustos - 22 Eylül

  Oğlak Burcu
  22 Aralık - 21 Ocak


  Su Grubu

  Su burçları yoğun ve güçlü duygularını özenle korumaya çalışırlar. Aşık oldukları zaman bütün kalpleri ile severler ve çok bağlanırlar. Duygusal, romantik ve çok hassastırlar. Sezgileri çok güçlüdür ve sizin söylediklerinizden çok yüz ifadenizden, ses tonunuzdan,vücut dilinizden anlam çıkarırlar. Bu özellik Balık burcunda çok gelişmiştir. Su, temizler ve hayatın devam etmesini sağlar. Su, evrensel çözücüdür, maddeleri çözer ve onun özelliklerini alır. Su burcundan birine sorununuzu anlatın, kendi sorunu imiş gibi üstlenecektir. Sizi dikkatle dinler, duygularınızı hisseder, manevi destek olur ve iyi tavsiyelerde bulunur.
  Su Grubu Burçları


  Yengeç Burcu
  23 Haziran - 22 Temmuz

  Akrep Burcu
  23 Ekim - 21 Kasım

  Balık Burcu
  20 Şubat - 20 Mart


  Hava Grubu

  Hava burçları düşünce alışverişi ve haberleşmeyi yönetir. Bunlar en entellektüel ve akıllı burçlardır. Meraklı, hareketli hava burçları devamlı yeni fikirlere açtırlar. Akılcı, çok yönlü, konuşkan, hızlı ve uyanık tiplerdir. Tatlılıkları ile her istediklerini yaptırmayı, becerileri ile de zor durumların üstesinden gelmeyi iyi bilirler. Bilgi toplamayı ve yaymayı seven sosyal kişilerdir. Hava burçları Zodyak'ın bilgi işlemcileridir. Bütün burçlar içinde en az duygusal olan ve en tarafsız burçlardır. Doğruya ve gerçeğe çok önem verirler.

  Hava Grubu Burçları


  İkizler Burcu
  22 Mayıs - 22 Haziran

  Terazi Burcu
  23 Eylül - 22 Ekim

  kova burcu 22 ocak-19 subat
   
 2. 27 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Zepp
 3. >>>SENemmm<<<

  >>>SENemmm<<< Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  172
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  canım ateş grubundaki burçlara yanlışlıkla yay burcu yerine ikizler burcu yazmışsın.ikizlerin elementi hava.yaylarınelementi ise ateş.bu ufak yanlışlığı düzelteyim dedim.gözünden kaçmış sanırım.ben hava grubundanım, anlatılan özelliklerin hepsi bende de mevcut.a.s
   
 4. 27 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Zepp
 5. >>>SENemmm<<<

  >>>SENemmm<<< Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  172
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  canım ateş grubundaki burçlara yanlışlıkla yay burcu yerine ikizler burcu yazmışsın.ikizlerin elementi hava.yayların elementi ise ateş.bu ufak yanlışlığı düzelteyim dedim.gözünden kaçmış sanırım.ben hava grubundanım, anlatılan özelliklerin hepsi bende de mevcut.a.s paylaşımın için teşekkürler canım.
   
 6. 25 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Zepp
 7. BenNazKsK

  BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

  Katılım:
  6 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  3.956
  Beğeni:
  9
  Ödül Puanları:
  306
  Arkadaşlar bölümüzde minik bir temizlik olmuştur konularınızın geride kalmaması adına yazıyorum konular için çok teşekkür ederiz:)