Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Burçların Şifreleri

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve Yelizz tarafından 23 Nisan 2007 başlatılmıştır.

  23 Nisan 2007
  Konu Sahibi : Yelizz
 1. Yelizz

  Yelizz Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Aralık 2006
  Mesajlar:
  445
  Beğeni:
  4
  Ödül Puanları:
  86
  Burçlarin sifreleri

  Koc:
  Şifre: Etkinlik, atılganlık, kendine aşırı güven ve acelecilik.

  Boga:
  Şifre : Varlıktan hoşlanma, değişmezlik, pratiklik,karalılık amaca bağlılık.

  Ikizler:
  Şifre : Konuşkanlık , yatkınlık, zeka

  Yengeç:
  Şifre : Koruyucu, duygusal, evcil, amaca bağlı, tuttuğunu koparan

  Aslan:
  Şifre : yaratıcılık , etkileyicilik, güçlülük, yetke, canlılık.

  Başak:
  Şifre : eleştiricilik iceleyicilik, hizmet, yargılama,düzenlilik

  Terazi:
  Şifre : uyumluluk, birliktelik,

  Akrep:
  Şifre : tutkulu, gayretli,becerikli,ağzı-sıkı

  Yay:
  Şifre : özgürlük aşkı, geniş fikirlilik, coşku, araştırmacılık.

  Oğlak:
  Şifre : Hesapçılık, önlemcilik.

  Kova:
  Şifre : Bağımsız, insancıl

  Balık:
  Şifre: hayalci, duyarlı
   
 2. 30 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : Yelizz
 3. mucizem

  mucizem Popüler Üye Üye

  Katılım:
  25 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  370
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  108
  Burçların Şifreleri

  Diyelim ki bir arkadaşınızın ilgisini çekmek ve onu motive etmek istiyorsunuz. Bunun için o kişinin burç özelliklerinden gelen şifre kelimeleri aklınızda tutmak ve ona göre hareket etmeniz yeterli.

  KOÇ
  Cesarete hayranlık duyarlar. Liderlik, girişimcilik, fazla önyargıda bulunmadan cesurca yapılan hareketlere özlem duyarlar. Romantizm ile naz, ince işlenmiş duygular kararında olmalı. Fazlası derhal kaçırabilir. Onları bekletmeden hızlı hareket edin. Fiziksel yönden kesinlikle sağlam yapıda olmalısınız.

  BOĞA
  Güzel işlenmiş duygulu anlar ve nazik yaklaşımlardan hoşlanırlar. Mutlu olmaları için duygu yüklü sabit ve durağan bir ortam idealdir ve onunla beslenirler. Tuttukları bir şeyi, bir kere beğendikten sonra sahip olduklarını, ancak huzursuzluk duyduklarında bırakırlar. Onlar için huzursuzluk hareket, değişiklik, yenilik, hatta yanlızlık kelimeleri ile aynı anlamı taşır. Nezaketi şart koşarlar.

  İKİZLER
  Öncelikle bilgili, bilgi sahibi değilseniz de en azından biraz meraklı olmalısınız. İlginç bir şeyi merak ederek onların ilgisini kolaylıkla çekersiniz. Tutku ve duygu yüklü düşüncelerinizi kendinize saklayın, fazlasından sıkılıp kaçabilirler. Hayatları boyunca sürecek olan diğer yarılarını arama gibi özellikleri vardır. Bu yüzden, anlattıklarını ve sizinle paylaştıkları düşüncelerini dikkatle dinlemeli, mutlaka öncelikle zihinsel bir beraberlik oluşturmalısınız.

  YENGEÇ
  Onları motive etmek için duygularına karşı duyarlı olarak acilen cevap vermelisiniz. Dalga dalga değişen tavırlarına karşı bir çeşit duygusal sığınakları olmaya çalışın. Ona kesinlikle bağımlı olun ve ihtiyacınızı hissettiği anda sizi terk etmeleri onun için imkansız gibi olacaktır. Sizi korumasına izin verin. Cinsellikten ziyade duygusal anları ön plana çıkarın.


  ASLAN
  Onları ancak kendi yürekleri ile yönlendirebilirsiniz. Girişkenlik, paylaşılan anlardan gelecek mutluluklar ve asalette yücelme ihtimali onları cesaretlendirir. Onları eleştirmeye kalkmayın, göstermeseler bile içten kolayca kırılırlar. Mantıklı, özellikle sıcakkanlı ve dürüst olmaya çalışın. Sevdiklerinin kalbinde başka birisinin olma ihtimali onları derinden kıskandırır. Buna izin vermeyin. Sizi eleştirdiklerinde artık öğrendiğinizi söyleyin.

  BAŞAK
  Dakik ve hassas olmaya çalışın. Olayları genel olarak değil de ayrıntıları ile anlatın. Sabit bir eş ararlar, onlara güven duyduğunuzu hissettirin. Aranızda özel olarak konuşulmuş konuları ve paylaştığınız anları kimseye anlatıp onların güven duygusunu kaybetmeyin. Takılma ve tacizlerden kesinlikle hoşlanmazlar. Onlara güvendiğinizi öncelikle siz söyleyin.

  TERAZİ
  Olaylara iki taraflı yaklaşmaya çalışıp her iki yönün de değerlendirmesini düzgün yapın. Nezaketle yaklaşmak ya da biraz düzgün tavırla hareket etmek esas anahtar. Güleryüz ve biraz neşe onları hareketlendirir. Düzgün giyinin ve derli toplu görünün. Onların hayat tarzları ile ilgili konularda ihtiyaçlarını bir an evvel elde etmek istemelerini ve fiziksel görüntülerini eleştirmeye kalkmayın.


  AKREP
  Hayatta elde ettiği tecrübeleri deneyip sonuna kadar ölümüne de olsa gitmesine izin verin. Hassas yapıda olduğunu asla göstermek istemez ve duygularının yanlış anlaşılmasından çabucak kırılır. Çok kıskançtır, dikkat edin. Onu kıskandırırsanız kaybedersiniz. Soğuk ve uzak davrandıklarını asla söylemeyin, siz sıcak ve duygusal yaklaşın.

  YAY
  Özgürlük konusuna dikkat edin. Onu elde etmek için rahat bırakın, kesinlikle kontrol altında tutmaya çalışmayın, bir tuzak ya da kapana sıkışmış gibi hissetmek neredeyse onu deli edebilir. Değişik konuları paylaştıkları arkadaşlarına aynı anda hitap etmeye hazır olun. Öncelikle arkadaşlarını gözden geçirin, ve onunla sonunda yakın arkadaş olmaya çalışın. Özgürlüklerini kesinlikle kurcalamayın ve onu bir şeye zorlamayın.

  OĞLAK
  Kesinlikle düzgün, yavaş ve temkinli yaklaşın. Acele etmeyin, size açılması zaman alacaktır, sabırlı olun. Kendilerini bir bütün olarak yeterli gördüklerinden, size ihtiyaç duyabilecekleri bir zamanı kollayın. O zaman da size duygularını açmadan yaklaşırsa onu eleştirmeye kalkmayın. Kesinlikle kendisini ve olgun tavırlarını takdir edin, siz sıcakkanlı ve yakın davranın. Ağır olun.

  KOVA
  Gerçeği aramaya çalışın. Sürü zihniyetinde giden insanlardan hoşlanmazlar, değişik ve idealist olmaya çalışın. Özgürlüklerini kısıtlamaya kalkmayın. Çok sayıda insandan fikir alış verişi yapmalarına da karışmayın. En sevdikleri arkadaşlarını eleştirmeye kalkmayın. İnatçı bir tavır sergilediklerinde konuyu değiştirerek her seferinde değişik bir yöntem bulun. Sıkıcı ve bunaltıcı problemlerinizi kesinlikle ona açmayın.

  BALIK
  Zarif ve umutla dolu olun. Onları tamamlamaya ve bütünlemeye çalışın. Kendi duygularını güzel ifade edebildiklerini düşündüklerinden, yanlış anlamalarınızı kendinize saklayın. Kendileri gibi zaman zaman değişkenlik göstererek hareket edebilecek bir partner ararlar. Onlara karşı duygu yüklü olarak öncelikle güvenlerini kazanmaya çalışın. Değişken, hassas ve nazik olun.
  :uhm::uhm:
   
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.