Burçlarınıza göre duvar çıkartmaları : Bugün koç burcu !

Kazen

Babalar ve Oğulları
Yönetici
Administrator
12 Temmuz 2006
16.507
42.668
Uzmanlar Koç'ların rengi kırmızı, doğrudur, ateş burcu olduğu için Kırmızı, Turuncu renklerini daha çok tercih eder.

Kırmızı bir koltuk, kırmızı yastıklar, şık bir örtü veya bir abajur yeterli olabilir dekorasyonu tamamlamak için.

Peki Koç Burcu için dikkat çeken "wall stickers" dekorasyon tercihleri

Koçlar kontrastları sever, evdeki eski bir eşyayla yeniyi kombin yapmak en çok keyif aldığı şeylerdendir. Deri döşemeler ve spor aksesuarlar vazgeçilmez objeleridir.

Yatak odaları oldukça konforlu olmalıdır. Kumaşlarda, basit ve monokromatik desenleri tercih eder. Buna rağmen ortamda rahat ve dikkat çekici bir koltuk, sallanan sandalye, yerde büyük minderler Koç’un kendini oldukça iyi hissetmesine yardımcı olan objelerdir. Ve Onlar için en ideal yer şömine karşısıdır.

Koç Burcu Çiçek Dekorasyonu
Koçlar bahar burcudur, dolayısıyla taze çiçekler, özellikle Sümbüller, Itırlar, Hanımelleri en çok sevdikleri çiçeklerin başında gelir.

Koç Burçları için duvar süslemeleri ;

$il_fullxfull.397736025_gzbc.jpg $Red-Flower-Living-Room-Wallpaper-Stickers.jpg $Funny-Dalmation-Wall-Stickers-With-Cute-Red-Sofa-And-Orange-Floor-Lamp-1024x704.jpg $orange-squares.jpg $Wall-Stickers-TV-wall-living-room-bedroom-background-font-b-orange-b-font-Yannan-Fei.jpg $orange-tree-wall.jpg

gelecek yazı boğa burcu dekorasyon ipuçları

Koç Burcu

Ateş grubundan olan Koç burcu insanları hareketli atılgan ve hırslıdırlar. Evleri de kendilerini yansıtacak biçimde olmalıdır. Kırmızı renk ve tonları koç burcunu çeker. Bu nedenle de bu renklerdeki mobilyalar onların dekorasyon da ağırlık verecekleri mobilyalar olacaktır. Deri döşemeler ve sportif aksesuarlar koç insanının vazgeçemediği nesnelerdir. Ayrıca kendi evlerini kendileri dekore etmeyi severler. Evlerindeki herhangi bir yeri sık sık yıkıp yeniden yapmak hoşlarına gider. Ahşap eşyalara ve yeni mutfak stillerine meraklıdırlar. Kumaşlarda ise basit desenlere ve sevdikleri rengin tonlarına önem verirler.
 
Yukarı Alt