Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Burger King İşten Ayrılma

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve perhap tarafından 21 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2018
    Konu Sahibi : perhap
  1. perhap

perhap Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Bu konuda internette bilgi aramıştım.Nitelikli bir bilgiye ulaşamadım. İşe girişte bir çok kağıda imza attırıp bunu tehdit unsuru gibi kullanıyorlar.İmzalanan sözleşme deneme süreli iş sözleşmesine dahildir. 1 gün bile çalışıp işi bırakabilirsiniz. Hiç bir yaptırım ceza uygulayamazlar. Maaşınızın bir miktarını keserek ödüyorlar. Bahaneleri hazır ; 28 gün çalışırsanız asgari ücret üzerinden ücretiniz hesaplanıyor. Bu işe başvuracak hiçbir kimseye işe giriş yapmasını tavsiye etmiyorum.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.