Burnum yamuk mu kalacak

Aylin3333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2017
815
804
Ben de 4 gün önce ameliyat oldum, sızıntı kanamalar ve tıkanıklık ne zaman geçti? Şu an tamponlarım var ve pek nefes alamıyorum. Yarın tamponlarım çıkacak, ne zaman rahatlayacağım çok merak ediyorum.

turnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
290
17
2 hafta önce ameliyat oldum burnumun üzeri hala şiş farkında varabiliyorum burun deliklerim alttan bakınca eşit ama karşıdan bakınca ucunda yamukluk var sizce düzelir mi?
2 hafta çok az bir süre bir şey söylemek için.3 aylık veya 4 aylık olsa bir şey söylenirdi.evet bir eşitsizlik var, ama daha çok erken bunları konuşmak için.biraz daha sabır.doktorunuzla da bi görüşün isterseniz.

Kirazliiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
23
3
Ben de 4 gün önce ameliyat oldum, sızıntı kanamalar ve tıkanıklık ne zaman geçti? Şu an tamponlarım var ve pek nefes alamıyorum. Yarın tamponlarım çıkacak, ne zaman rahatlayacağım çok merak ediyorum.
Benim tampon yoktu burnumda bir hafta sonra alçım çıktı ilk an rahatlama yaşadım nefes alabildim ama daha sonrasında ameliyattan kaynaklı burun içinde de şişliklerim olmaya başladı 2. Haftam ve hala var sümküremediğim içinde kuruma yapıp tıkıyo maalesef. Bir kaç gündür rahat nefes alıyorum anca :KK43:

Kirazliiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
23
3
2 hafta çok az bir süre bir şey söylemek için.3 aylık veya 4 aylık olsa bir şey söylenirdi.evet bir eşitsizlik var, ama daha çok erken bunları konuşmak için.biraz daha sabır.doktorunuzla da bi görüşün isterseniz.
Bir hafta sonra kontrolüm var erken olduğunu biliyorum evet ama en azından benzer bir şeyler yaşayan var mı sormak istedim yani düzelen var mı

arzusum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
328
45
Canım seni strese sokmak istemem ödem bile olsa burnu düzgün gösterir Bi orantısızlık varmış gibi çünkü sorunları şişlik gizliyor iki haftalık bir burun da oldukca şiştir ki umarım düzelir

Yukarı Alt