Burnum yamuk mu kalacak

Aylin3333

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
100
Ben de 4 gün önce ameliyat oldum, sızıntı kanamalar ve tıkanıklık ne zaman geçti? Şu an tamponlarım var ve pek nefes alamıyorum. Yarın tamponlarım çıkacak, ne zaman rahatlayacağım çok merak ediyorum.

turnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
2 hafta önce ameliyat oldum burnumun üzeri hala şiş farkında varabiliyorum burun deliklerim alttan bakınca eşit ama karşıdan bakınca ucunda yamukluk var sizce düzelir mi?
2 hafta çok az bir süre bir şey söylemek için.3 aylık veya 4 aylık olsa bir şey söylenirdi.evet bir eşitsizlik var, ama daha çok erken bunları konuşmak için.biraz daha sabır.doktorunuzla da bi görüşün isterseniz.

Ozdozdozd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ben de 4 gün önce ameliyat oldum, sızıntı kanamalar ve tıkanıklık ne zaman geçti? Şu an tamponlarım var ve pek nefes alamıyorum. Yarın tamponlarım çıkacak, ne zaman rahatlayacağım çok merak ediyorum.
Benim tampon yoktu burnumda bir hafta sonra alçım çıktı ilk an rahatlama yaşadım nefes alabildim ama daha sonrasında ameliyattan kaynaklı burun içinde de şişliklerim olmaya başladı 2. Haftam ve hala var sümküremediğim içinde kuruma yapıp tıkıyo maalesef. Bir kaç gündür rahat nefes alıyorum anca :KK43:

Ozdozdozd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Önceki halini de paylaşır mısınız
Önceki halinde burnumun alt kısmı aşağıya doğru olduğu için karşıdan bakınca deliklerim gözükmüyor önceden yamuk muydu emin değilim o yüzden alttan dikkat etmedim hiç

Ozdozdozd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
2 hafta çok az bir süre bir şey söylemek için.3 aylık veya 4 aylık olsa bir şey söylenirdi.evet bir eşitsizlik var, ama daha çok erken bunları konuşmak için.biraz daha sabır.doktorunuzla da bi görüşün isterseniz.
Bir hafta sonra kontrolüm var erken olduğunu biliyorum evet ama en azından benzer bir şeyler yaşayan var mı sormak istedim yani düzelen var mı

arzusum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
44
Canım seni strese sokmak istemem ödem bile olsa burnu düzgün gösterir Bi orantısızlık varmış gibi çünkü sorunları şişlik gizliyor iki haftalık bir burun da oldukca şiştir ki umarım düzelir

Bayanmorrengi

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Moral bozmak istemem ama kesinlikle doktorunuzla görüşün. Şiştir ödemdir diye kendimizi avutuyoruz sonra düzelme olmuyor maalesef. İlk zamanlardan bile burun şekli anlaşılır

puki_14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
bence de ödem değil bu üzgünüm :KK43: benim alçılıyken dahi eğri duruyordu, indikçe daha belirgin hale geldi :KK43:

Yukarı Alt