Burnun istenilen kalkıklıkta olmaması

3469hilal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba kızlar 2,5 ay önce burun ameliyatı oldum ve burnum ilk başlarda tam istediğim kalkıklıktaydı ve şimdi aşırı indi bu durumu kafaya takıyorum böyle bir sorun yaşayan oldu mu aranızda? Önerilerinizi bekliyorummm
Canım bana atbilirmisin bende yeni olddum 1 ay olacak ama hala kalkık geliyo ineceğine inanmak istiyorum

sakyl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Fotografini gonderirmisin merak ettim bende kalkik olmayan duz bi burun yaptirdim dahada dusmesinden korkuyorum
merhaba sizin burnunuzun kalklılığında herhangi bir inme oldu mu? ben de sizin gibi çok kalkık olmayan bir burun istedim şu an çok ideal daha da düşmesinden korkuyorum

bestanbul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
Ben 3 ay once oldum ama ilk gun nasil kalkiksa hala kararinda kalkikligi ameliyatta asiri kalkikti ama asiri kim.gorse sanirim uzulurdu ama suan normal kalkikligi tabi sisliklerim var henuz burun ucu sirti odemli ama memnunum ameliyat olacaklara ornek olsun kalkik istediginizi belirtin ben bisey dememistim her burna raziydim sanirim dr a guvendim

candy4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.135
merhaba sizin burnunuzun kalklılığında herhangi bir inme oldu mu? ben de sizin gibi çok kalkık olmayan bir burun istedim şu an çok ideal daha da düşmesinden korkuyorum
Ameliyat fotografimda baya kalkik gorunuyordu.
Alcim cikdiginda normal derecedeydi o seklini cok begenmisdim
Suan hic kalkiklik yok neredeyse duz

Ssslumping

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Canım bana atbilirmisin bende yeni olddum 1 ay olacak ama hala kalkık geliyo ineceğine inanmak istiyorum
Atayım canım ameliyattan hemen sonra kalkıklığı çok güzeldi şimdi neredeyse düz hale geldi hiç üzme kendini zamanla seninki de inecektir

candy4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.135
Atayım canım ameliyattan hemen sonra kalkıklığı çok güzeldi şimdi neredeyse düz hale geldi hiç üzme kendini zamanla seninki de inecektir
Banada atarmisin fotografini
Edit : aa biz seninle konusmusuz zaten atmisiz fotograf 😁

Yukarı Alt