bursa acıbadem mi jinemedmi kararsızım YARDIIIMM

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
HANIMLAR MERHABA

ALLAH İZİN VERİRSE HAFTAYA YADA GELECEK HAFTA BURSA ACIBADEM YADA JİNEMED E GİTMEK İSTİYORUM AMA O KADAR KARARSIZIM Kİ NE YAPACAĞIMI B
İLEMİYORUM BU KONUDA TECRÜBE VE DENEYİMLERİNİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM.ilk muayene ücreti,misafirhanesi,başarı oranı,vs vs....:kahve::kahve::kahve:

seybay

umut et! sabret! şükret!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Efsane,ben acıbademde yaptırdım ilk micromu..Dördüzlere hamile kaldım ama 10 haftalıkken kaybettim..Öngörüşmede ücret ödemedim.Daha sonra tüp paketine para ödedik..Şu an sanırım 2950 fiyatı.tabi ilaçları kendin temin ediyorsun.DR.um şahinbey.Dondurulmuşlarım var.Bir süre sonra tekrar deneyeceğim.

İster jinemed ister acıbadem karar tabiki senin..Tedavin şimdiden hayırlı olsun..

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Canım kesinlikle ve kesinlikle maddi ve manevi olarak rahat olacağın yer jinemed..
İlk muayene ücreti yok..Başarı oranları oldukça iyi..BEn diil ama iki yakınımda orda tedavi gördü ve şimdi bebeklerini kucaklarına almayı bekliyorlar.
Zaten gidip konuşsan Murat Beyle kafanda hiçbir soru işareti kalmaz.

canım benim çok teşekkür edrim .ama daha çok tedaylı bilgiye ihtiyacım var ne kadara mal olur.misafirhanesi varmı ayseozg anlaşmalı bir otel var ama detaylı bilmediğini söyledi.ilk denemem de tutmadı ve bunun nedenleri araştırılıyormu acaba tahliller için ücret alınıyormu dr u sadece ilk muayenedemi görüyoruz canım mümkünse şu an hamiş olan arkadaşlarına sorbilirmisin ve bana dönebilirmisin bekliyorum sevgiyle kal........a.s

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Efsane,ben acıbademde yaptırdım ilk micromu..Dördüzlere hamile kaldım ama 10 haftalıkken kaybettim..Öngörüşmede ücret ödemedim.Daha sonra tüp paketine para ödedik..Şu an sanırım 2950 fiyatı.tabi ilaçları kendin temin ediyorsun.DR.um şahinbey.Dondurulmuşlarım var.Bir süre sonra tekrar deneyeceğim.

İster jinemed ister acıbadem karar tabiki senin..Tedavin şimdiden hayırlı olsun..
tşk seybay öncelikle geçmiş olsun umarım dondurulmuşlarınla tekrar hamiş olursun. ilk muayene ücreti 185 ytl dedi bir tanıdığımız:sm_confused:ayrıca öngürşmede muayene oluyormu yoksa sadece prosüdür ve uygulanacak tedavimi konuşuluyor?????

seybay

umut et! sabret! şükret!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
tşk seybay öncelikle geçmiş olsun umarım dondurulmuşlarınla tekrar hamiş olursun. ilk muayene ücreti 185 ytl dedi bir tanıdığımız:sm_confused:ayrıca öngürşmede muayene oluyormu yoksa sadece prosüdür ve uygulanacak tedavimi konuşuluyor?????
Ön görüşmede prosedürler ve özgeçmişin hakkında konuşuluyor...uygulanacak tedavi hakkında bilgi veriliyor..Şahin beyin muayene ücreti 120 diye biliyorum artmışmı acaba..ama sanmam..Bende tel noları var istersen özelden yollayabilirim..Benim bu siteden acıbademde yaptıran arkadaşlarım var..Hamileler şu an..Ben de hamile kaldım..Ama kader devam etmedi..Sizdeki sorun neydi acaba..

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Canım bir arkadaşım üçüncü diğeri ise ilk denemesinde hamile kaldı^.3. denemesi olan şu an yanımda ve önceki merkezlerden alınan dosya ve tahlil sonuçlarına bakmakla yetinmemişler birsürü tetkik daha yapmışlar.Zannediyorum herşey dahil paket fiyatlar veriliyormuş görüşmede yani tahlil parasını ayrıca ödemiyormuşsun.Ama paket tercih etmezsen tüp bebek tedavisi+ilaç+tahlil ödüyormuşsun.Tedavinin her safhasında doktor seninle bizzat görüşüyor ve her tahlil sonucundada seni arayıp bilgilendiriyormuş.Operasyonlardan sonrada geniş bilgi veriliyormuş.Durum bu sabah kahvesi sohbetimize sende katılmış oldun tatlım:) bunları konuştuk:)
Nerde olursa olsun tek sonuç istediğin gibi olsun canım benim.
tatlım teşşkür edrim.3. denemesindeki arkadaşın ilk iki denemesini farklı merkezlerdemi yaptırmış?ayrıca güzel dileğin için çok sağol umarım senin böyle bir sıkıntın yoktur arkadaşın da umarım kazasız bebeğine kavuşur bilgilerin için çooooookkkkkkk teşekkür ederimmma.s.

nurtanesi_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım aynı durumdayım seninle..aynı şekilde jşnemed mi acıbadem mi diye düşünüyorum ve mart ayına kadar kararımı vermem lazım
ben şahin beyle görüştüm..gerek acıbadem hastanesi gerekse şahin bey oldukça kafama yattı..acıbademde denemeye karar verdim fakat sitedeki arkadaşlar jinemed ve murat bey hakkında da öyle güzel şeyler yazmışlardı ki doğrusu bir kez de jinemede gidip murat beyle görüşmeden karar vermek istemiyorum

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Ön görüşmede prosedürler ve özgeçmişin hakkında konuşuluyor...uygulanacak tedavi hakkında bilgi veriliyor..Şahin beyin muayene ücreti 120 diye biliyorum artmışmı acaba..ama sanmam..Bende tel noları var istersen özelden yollayabilirim..Benim bu siteden acıbademde yaptıran arkadaşlarım var..Hamileler şu an..Ben de hamile kaldım..Ama kader devam etmedi..Sizdeki sorun neydi acaba..
seybaycım çok üzüldüm bir kere rabbim bir daha verir üzülme. bizdeki sorun benim tüplerim kapalı eşiminde biraz sperm sayısı düşük ama tüp bebek için yeter denilmişti.maddi sıkıntılar var onun için hem uygun hemde kaliteli merkez bakıyorum sizin sorun neydi canım?

Yukarı Alt