Bursa bahçeci tüp bebek merkezi

tiramisu505

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
155
42
40
Yeni açılmış giden varmı tavsiye ediyormusunuz bahçeci tüp başarılı bir merkez ama bursa şubesi nasıl doktorlar kimler taniyan varmı bilen bilgi sahibi olan

akaleli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
1.060
516
Yeni açılmış giden varmı tavsiye ediyormusunuz bahçeci tüp başarılı bir merkez ama bursa şubesi nasıl doktorlar kimler taniyan varmı bilen bilgi sahibi olan
Canim bursa merkezini bilmiyorum ama bahceci kalitesini kesinlikle tavsiye ederim muayene ücretsizmis kampanya var diye gördüm bence git hem muayeneni olmuş olursun hem doktorla tanisirsin

yurekliaycan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
26
28
38
Merhaba kimse cevap yazmamış ben yazayım arkadaşım ben tedaviye başladım dün yumurta toplamam oldu 6 yumurtam çıktı bugün 5 tanesi döllenmiş lüttfennn lütfeennnn iyi olsunnlarrrr. Betül Dündar doktorum canım bu arada. Çok iyi zaten ücretsiz muayeneleri var şuan gel bence muayene ol zaten diceksin ki eminim tamamdır umut tohumlarını ekilsinnnn ❤️❤️❤️ çok iyi koşullarda çok başarılılar

Umut_bebek

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2020
414
214
31
Merhaba kimse cevap yazmamış ben yazayım arkadaşım ben tedaviye başladım dün yumurta toplamam oldu 6 yumurtam çıktı bugün 5 tanesi döllenmiş lüttfennn lütfeennnn iyi olsunnlarrrr. Betül Dündar doktorum canım bu arada. Çok iyi zaten ücretsiz muayeneleri var şuan gel bence muayene ol zaten diceksin ki eminim tamamdır umut tohumlarını ekilsinnnn ❤️❤️❤️ çok iyi koşullarda çok başarılılar
Orda fiyatlar ne durumda acaba?ilk muayene ucretsizmis oylemi

MELEKiim

MiS KoKuLuM GeLDiM DE....
Pro Üye
23 Aralık 2011
14.313
18.180
İyi aksamlar canim daha onceki denemelerinde kaç yumurtan oluyordu ilaçların ne kadar tuttu rahim dinlendirme yapılacak mı inşallah bu sefer pozitif görürsün bizimle de paylaş sonucunu😍

tiramisu505

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
155
42
40
İnsallh pozitif olur saol canim aciklmalar için

Purple07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2017
285
695
35
Bende merak ediyorum bahçeciyi inşallah olumlu sonuç alırsın arkadaşım bizi de bilgilendir. Henüz yeni olması kafa kurcalıyor istanbul başarılı ama şube nasıl olur bilinmez..görüşmeye gitmek istiyorum bi ara inşallah

yurekliaycan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
26
28
38

[QUOTE="MELEKiim, post: 65727049, member: 345697"]
İyi aksamlar canim daha onceki denemelerinde kaç yumurtan oluyordu ilaçların ne kadar tuttu rahim dinlendirme yapılacak mı inşallah bu sefer pozitif görürsün bizimle de paylaş sonucunu😍❤
[/QUOTE]
2-3 oluyodu. Ve inanılmaz 5. gün 4 embriyo donduruldu. Ağladım biliyo musunuz. Rahim dinlendirme yapılcak diğer ay bakıcaz histeroskopi yapılcak. Bu sefer olacak ya okdr okdr umutluyum ki. İlaçlarımı vitaminler vs vs 4000 civarı tuttu.

yurekliaycan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
26
28
38
Bende merak ediyorum bahçeciyi inşallah olumlu sonuç alırsın arkadaşım bizi de bilgilendir. Henüz yeni olması kafa kurcalıyor istanbul başarılı ama şube nasıl olur bilinmez..görüşmeye gitmek istiyorum bi ara inşallah
Ücretsiz muayene var git kesinlikle. Açıkçası ben öyle gittim bahçeciyi ve ücretsiz duyunca koşup gitmiştim:) ama gidince dedim ki tamam burası okey . Kalitesi aynı zaten embiryologu İstanbul merkezinden gelmiş. İşletme müdürlerinde. TÜm personeli istanbul merkezde eğitim alıyomuş. Betül hocay görünce zaten

Purple07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2017
285
695
35

İyi aksamlar canim daha onceki denemelerinde kaç yumurtan oluyordu ilaçların ne kadar tuttu rahim dinlendirme yapılacak mı inşallah bu sefer pozitif görürsün bizimle de paylaş sonucunu😍❤
[/QUOTE]
2-3 oluyodu. Ve inanılmaz 5. gün 4 embriyo donduruldu. Ağladım biliyo musunuz. Rahim dinlendirme yapılcak diğer ay bakıcaz histeroskopi yapılcak. Bu sefer olacak ya okdr okdr umutluyum ki. İlaçlarımı vitaminler vs vs 4000 civarı tuttu.

maaşallah canım çok güzel gidiyor
Herşeyden önce sen çok pozitifsin ya bence olmama ihtimali yok ben bu enerjiye çok inanırım inşallah sağlıkla kavuşursun bebeğine☺️
ben de haftaya görüşmeyi düşünüyorum
İnşallah içime siner daha fazla beklemek istemiyorum. Tedavi öncesi bişey kullandın mı peki yumurtayı artıran ne oldu sence. Bende 2 yumurta çıkmıştı ilk denemede😒

MELEKiim

Pro Üye
23 Aralık 2011
14.313
18.180

[/QUOTE]

Y yurekliaycan Maşallah canım ne güzel umut kandırdın beni daha önce 5. Güne gitmismiydi peki eembriyolarin
İnşaallah bu sefer olacak evet 😇 💕 zaten sende çok pozitifsin bu da önemli Betül hanım da hastalarına pozitif enerji veriyor ❣❣❣

yurekliaycan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
26
28
38
Y yurekliaycan Maşallah canım ne güzel umut kandırdın beni daha önce 5. Güne gitmismiydi peki eembriyolarin
İnşaallah bu sefer olacak evet 😇 💕 zaten sende çok pozitifsin bu da önemli Betül hanım da hastalarına pozitif enerji veriyor ❣❣❣
Hayır daha önce 3. Günde yaptık hep transfer bide 2. gün . Yaa çok teşekkür ederim ♥️ bence enerji işi birazda bu. Evrene olumlu şeyler gönderelimmm . Olacakkk bu seferler olacakkkk hadi bakayım Aycannn bu sefere tamam diyorum hepp♥️♥️♥️

MELEKiim

Pro Üye
23 Aralık 2011
14.313
18.180
Hayır daha önce 3. Günde yaptık hep transfer bide 2. gün . Yaa çok teşekkür ederim ♥️ bence enerji işi birazda bu. Evrene olumlu şeyler gönderelimmm . Olacakkk bu seferler olacakkkk hadi bakayım Aycannn bu sefere tamam diyorum hepp♥️♥️♥️
Aaaa bak şimdi daha bi umutlandim arkadaşım kendim içinde benimde 5.gune gıden embriyom olmuyordu hadi insallah Pozitif sonucunuda paylasirsin transfer ne zaman🐣💕