Bursa da keratin yüklemesi...

eceezgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.141
5.679
merhaba,
yardımcı olabilir misiniz.

Bursa da keratin yüklemesi için güvenebileceğim iyi bir kuaför var mı?

puka1606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2015
895
781
Bademli'de ki kuaförler hem çok ütopik fiyatlar istiyorlar hem de yaptıkları iş vasat. Sakın paranı kaptırma. Bir düz fön için 30 TL para alıyorlar düşünsene vallahi acırım o paraya..

eceezgi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.141
5.679
Bademli'de ki kuaförler hem çok ütopik fiyatlar istiyorlar hem de yaptıkları iş vasat. Sakın paranı kaptırma. Bir düz fön için 30 TL para alıyorlar düşünsene vallahi acırım o paraya..
evet fiyatlar uçuk o bakımdan buradan konu actım

hotcouture

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
4.980
798
Ben kuaföre gittim keratin yüklemesi için,
kuaförüm dedi ki;
Saçına keratin yüklersem 1 2 hafta sonra geçicek,
Şu şu üründen al dedi, hem yarı fiyatına hem de haftada 3 kere saçına sürersin saçın sürekli sağlıklı durur dedi.
Üründen memnun kaldım ismini burada yazamam özelden yazabilirim ancak fikrim şu ki
Keratin yüklemesi yerine yarı fiyatına bulabileceğiniz gerçekten güzel ürünler mevcut piyasada.
hem de daha uzun süre gidiyorlar

eceezgi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.141
5.679
kuaförüm dedi ki;
Şu şu üründen al dedi, hem yarı fiyatına hem de haftada 3 kere saçına sürersin saçın sürekli sağlıklı durur dedi.
Üründen memnun kaldım ismini burada yazamam özelden yazabilirim ancak fikrim şu ki
Keratin yüklemesi yerine yarı fiyatına bulabileceğiniz gerçekten güzel ürünler mevcut piyasada.
merhaba,
ne aldınız ürün mesaj atabilir misiniz
ben de bir ürün aldım memnun gibiyim henuz ıkı kere kullandım

Elen123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
506
401
kuaförüm dedi ki;
Merhaba

Bende Bursa'da Keratin Bakımı yapabileceğim biryer arayışındayım. Fakat hem güvenilir hem uygun biryer bulamadım henüz. Kullandığınız ürünler nelerdir. Halen kullanıyorsanız memnun musunuz*

dream3416

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2017
5.860
7.935
Merhaba

Bende Bursa'da Keratin Bakımı yapabileceğim biryer arayışındayım. Fakat hem güvenilir hem uygun biryer bulamadım henüz. Kullandığınız ürünler nelerdir. Halen kullanıyorsanız memnun musunuz*
Merhaba
Yaptırdınız mi
Bakım?
Ben bademlide bir kuaföre saç botoksu yaptırdım ama hiç memnun kalmadım
Hatta piyasada satılan 40 tl lik sampuanı bana 80 tl ye itelemiş

Yukarı Alt