Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bursa da kreş tavsiyesi

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve biber16 tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

26 Haziran 2014
    Konu Sahibi : biber16
  1. annecik00

annecik00 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Kurum Kişi Kötüleme

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Nisan 2015
  2. 15 Aralık 2014
  3. serap1621

serap1621 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    burası el değiştirdi ben şimdi çocuğumu 2 aydır gönderiyorum eğitimciler çok iyi söylediğiniz oğuzhan bey devretmiş şimdiki sahibi bir bayan ve çocuklarla çok yakından ilgleniyor

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Nisan 2015
    kadriye nefisesena bunu beğendi.
  4. 15 Aralık 2014
  5. serap1621

serap1621 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    bence biber şuan o bölgede en ilkeli çalışan kreş profesyonel ekibi ve çok çalışkan müdüre hanımı ile çok iyi bir aile evi

kadriye nefisesena bunu beğendi.
  6. 22 Aralık 2014
  7. kadriye nefisesena

kadriye nefisesena Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    biber kreşi anaokulu olmuş galiba bayanlar sanırım formatınıda değiştirmiş ben kızımı yazdırmak için uğradım geçen gün içerisi çok temiz gözüküyo öğretmenleri de çok hanım müdüresine bayıldım bana indirim yapacağınıda söyledi el değiştirdiği için piyasadan daha uygun zaten o semte yakın oturuyorum servis ücretde yok eve gelir gelmez eşimle konuştum ocak 1 de kayıt alıyorlarmış inşaAllah kızımı yazdırcam bizim için dua edin inşaAllah hayırlı olur ama ben tavsiye ediyorum mutlaka sizde gidin bi konuşun derim...:KK28:

8. 22 Aralık 2014
  9. kadriye nefisesena

kadriye nefisesena Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    bayanlar biber kreş anaokulu olmuş ben geçen gün gittim kızım için el değiştirmiş bi bayan almış çok hanım biri... öğretmenleri de öyle müdiresine zaten bayıldım içeriside tertemiz olmuş burda yazılanları okuyunca önyargılı gitmiştim ama inanın mis gibi kokuyordu her yer ...çocuklarımızı emanet ediyoruz inanın her yeri inceledim tuvaletlere kdr ama tertemizdi ... fiyatıda piyasaya göre uygun ben müdire hanımla konuştum bana indirimde yaptılar inşALLAH hayırlısı olur amam ben tavsiye ediyorum en azından gidin sizde bir konuşun derim ... en azından bütçeniz belli ise yani tam gün 600 olan hiçbi yer yok yarım güne hep 450 500 istiyorlar bizim gelirimiz belli o yüzden ben gittim konuştum memnun kaldım sizde gidin derim ...

10. 17 Mart 2017
  11. su_ltan89

su_ltan89 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Arkadasim ben oyun grubu ariyorum.3 yasinda oglum var.

12. 17 Mart 2017
  13. orkide2

orkide2 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    Merhaba, Altınşehir de 3a1k kreş ile ilgili bilgisi olan var mı acaba

14. 15 Ocak 2018
  15. elifktlu

elifktlu 2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir. 2. Üyelik ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    merhaba bursada yenıyım ve birçok anaokulu araştırdım gittim ve tecrübe edindim cok fazla memnun kalmadım özlücede yeni açılan ceylans kinderwelt anaokulu var arkadaşımın tavsiyesi üzerine oraya yazıldık gidiyoruz ve şuana kadar bir sıkıntım olmadı tavsiye ederim uyguladıkları yurt dışı sistemi çok hoşuma gitti açıkcası...

16. 14 Şubat 2018
  17. filiz13

filiz13 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Merhaba,aylık ücreti hakkında Bilgi vermeniz mümkün mü ?Bende 5 yaşını bitirecek oğlum için önümüzdeki eylül ayı için Anaokulu arıyorum.

18. 29 Aralık 2018
  19. EnesHifanur16

EnesHifanur16 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1

Merhabalar vatan millet mahallesine yakınsa ız başarmak anaokulunu önerebilirim gözünüz arkada kalmaz özenli temiz titiz Bi görüşün derim