Bursa jimer Suat hazer

Elen123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
572
447
Selam kızlar bursada yaşıyorum bende. Daha önce farklı bi merkezde negatif denemem var. Sorun eşimde. Tekrardan denemek istiyorum Suat Hazerde tedavi görenler tavsiye eder mi nasıl bir doktor. İlkinde ağzım yandı şimdi çok korkuyorum yine yanlış karar vermekten 😔

victoryvivi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.623
6.902
39
Selam kızlar bursada yaşıyorum bende. Daha önce farklı bi merkezde negatif denemem var. Sorun eşimde. Tekrardan denemek istiyorum Suat Hazerde tedavi görenler tavsiye eder mi nasıl bir doktor. İlkinde ağzım yandı şimdi çok korkuyorum yine yanlış karar vermekten 😔
Düşünmeden gidin
Doğum yaptım 7 ay oldu hala basım sıkışsa ararım
Herseyden önce çok iyi bir insan
Onun sayesinde bebeğime kavuştum ilk denemede şükürler olsun
Suanda miniğimle uyuyoruz
Darısı size ve isteyen herkesin basına
Suat beyin dediklerini irdelemeyeceksiniz ve ona güveneceksiniz
İşinde çok titiz takibi iyi bir doktor
Ben gebelik takibimi doğumumu da onda yaptım
Hatta ona o kadar güvendim ki bayılmadan doğuma girdim😁😁

Elen123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
572
447
Düşünmeden gidin
Doğum yaptım 7 ay oldu hala basım sıkışsa ararım
Herseyden önce çok iyi bir insan
Onun sayesinde bebeğime kavuştum ilk denemede şükürler olsun
Suanda miniğimle uyuyoruz
Darısı size ve isteyen herkesin basına
Suat beyin dediklerini irdelemeyeceksiniz ve ona güveneceksiniz
İşinde çok titiz takibi iyi bir doktor
Ben gebelik takibimi doğumumu da onda yaptım
Hatta ona o kadar güvendim ki bayılmadan doğuma girdim😁😁
Darısı bizlere inşallah 🙏🏻 Suat bey hakkında genelde olumlu yorumlar okuyorum haftaya perşembe öngörüşme için randevu aldım. Tabi insanın ağzı bi kere yanınca biraz ince eliyor 😔 Bizde sorun eşimde acaba sperm seçiminde ımsı veya mikroçip gibi yöntemler uyguluyormu. İlk tedavimde bunlar yoktu bu sefer olsun istiyorum.

victoryvivi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.623
6.902
39
Darısı bizlere inşallah 🙏🏻 Suat bey hakkında genelde olumlu yorumlar okuyorum haftaya perşembe öngörüşme için randevu aldım. Tabi insanın ağzı bi kere yanınca biraz ince eliyor 😔 Bizde sorun eşimde acaba sperm seçiminde ımsı veya mikroçip gibi yöntemler uyguluyormu. İlk tedavimde bunlar yoktu bu sefer olsun istiyorum.
Bizde de eşimde idi
Hareketli sperm azdı ve morfoloji sıfırdı
İnan unuttum sorarsın gidince :)

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.775
1.123
canım bizde ikinci tedavimizde ince eleyip sık dokuyoruz genetik testlerimizi yaptıracağız
ımsı veya mikroçip uygulatmak istiyorum.. Mutlaka bunlar olsun tedavilerinde

Elen123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
572
447
canım bizde ikinci tedavimizde ince eleyip sık dokuyoruz genetik testlerimizi yaptıracağız
ımsı veya mikroçip uygulatmak istiyorum.. Mutlaka bunlar olsun tedavilerinde
Bizde önce eşimle ilgili sorunu çözmeye çalışıcaz ondan sonra tüp bebeğe başlıcaz. Suat beyde aynı şeyi söyledi. Umarım bu sefer olumlu olur.

Yukarı Alt