Smile_s

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
1.743
1.766
Merhaba tüp bebek görüşmesine hiç gitmedim. Benı yönlendirebilir mısınız? Regl döneminde mi direk gidiliyor yoksa ön görüşme muayene kontrol için adet öncesi mı gitmek gerekli

Huysuzd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
979
989
Merhaba tüp bebek görüşmesine hiç gitmedim. Benı yönlendirebilir mısınız? Regl döneminde mi direk gidiliyor yoksa ön görüşme muayene kontrol için adet öncesi mı gitmek gerekli
Merhaba herhangi bir zamanda gidebilirsiniz görüşme olduğu için muayene olmuyor çoğunda zaten. Bursadaysanız jimerde muayene de etmişti suat hazer. Elinizdeki tahlillere bakıyorlar ekstra istenecek bişey varsa onu söylüyorlar. Arayıp ön görüşme randevusu almanız yeterli

SABIRSIZ-93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
23
7
adet dönemi 4, gün falan gidersen daha sağlıklı muayne için o günler gerekiyor ya muayne etmek isterse bile beklememiş olursun
hiç tahlil falan yoksa 2.günü kanı var onun içinde adet dönemin yaklaşınca gitmn sağlıklı olur cok gecmeden kanı vermiş olursun süreç heyecanlı oldugu için bir kaç gün beklemek bile zor geliyor cunku insana

Huysuzd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
979
989
Nasılsınız kızlar ben haaaala adet olamadım cinlerim tepemde :duduk::skandal:

Bugün tvde bülent tıraş vardı, çikolata kisti olanlar operasyonu bin kere düşünsünler öyle olsunlar diyordu. Sen karar verdin mi canım? patiliseker patiliseker

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
883
227

Bugün tvde bülent tıraş vardı, çikolata kisti olanlar operasyonu bin kere düşünsünler öyle olsunlar diyordu. Sen karar verdin mi canım? patiliseker patiliseker
Once yumurtalarimi toplatmak daha mantikli sanirim. Aral hoca üniversite doktoru oldugu icin cok kapsamli dusnuyor heralde :) hem hastalik hem bebek acısından bakiyor

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
883
227

Canim senn stres yaptikca gecikecek. Aslinda histereskopiden sonra oluyor boyle seyler ama psikolojimizi de cok etkiliyor bide dolunay var :)) millet nasil kedi gibi doğuruyor ben anlamiyorm

Huysuzd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
979
989
Canim senn stres yaptikca gecikecek. Aslinda histereskopiden sonra oluyor boyle seyler ama psikolojimizi de cok etkiliyor bide dolunay var :)) millet nasil kedi gibi doğuruyor ben anlamiyorm
Aslında takmıyor gibiyim de ama bilemiyorum yaaa.. bugün söktürücü alıp başlayım dedim aral bey de önce test yap öyle iç dedi, test de yapasım yok. Saldım gitti artık kısmet...:))

Sen tedaviye ne zaman başlamayı düşünüyorsun?

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
883
227
Aslında takmıyor gibiyim de ama bilemiyorum yaaa.. bugün söktürücü alıp başlayım dedim aral bey de önce test yap öyle iç dedi, test de yapasım yok. Saldım gitti artık kısmet...:))

Sen tedaviye ne zaman başlamayı düşünüyorsun?
Bu ay regl oldugumda kismetse gidecegim ama tirsmiyorda degilim o surecten. Baskada yol yok bu kistler izin vermiyor baksana

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
883
227
Kime karar verdin şimdi şahin bey mi?
Evet cunku esimin babasinin arkadasi, ilgilenmisti baya gorusmye gittigmde. Opu dan sonra ameliyat dersede aral bey yapsin istiyorm bakalim ama insallh demez :) sen ne yapacaksn simdi kendin deneyeksin degil mi, zaten gebe kaliyorsun sen cok şükür

Yukarı Alt