Bursa uludag universitesi tup bebekte sira bekleyenler

Gamsesenturk

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2017
24
9
Herkeze merhaba..yaklasik 1 sene once fln uludagda tup bebek merkezine basvuru yaptim iki kere asilama yapildi fakat sonuc alinmadi.tup bebek icin siraya girmej icin bir suru belge istendi hepsini alnak aylar a surdu derken tamamladik .siraya girdik fakat mayista basvurdugum sira hala gelmedi ne zaman gelicek belli degil.bezdirmepolikasiuygalaniyorresmen..sizden ricam yakin zamanda ozel tup bebek merkezlerinde basvuru yapan varsa fiyatlari nasil oluyor sgk destegi oluyormu tum tedavi ne kadara cikiyor paylasirsa sevirinirim.

ISSIZZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
1.494
1.875
Acibadem de biz toplamda 11000 ödedik dondurma işlemi ile birlikte...
2 kere transfer yapıldı 2. De 2000 daha ödedik toplamda 13000 buldu...
2 negatif tüp bebek deneyimim var...
Emekler paralar boşa gitti... allah yardımcımız olsun inşallah....

Zehra Betul Sevde

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
133
97
Herkeze merhaba..yaklasik 1 sene once fln uludagda tup bebek merkezine basvuru yaptim iki kere asilama yapildi fakat sonuc alinmadi.tup bebek icin siraya girmej icin bir suru belge istendi hepsini alnak aylar a surdu derken tamamladik .siraya girdik fakat mayista basvurdugum sira hala gelmedi ne zaman gelicek belli degil.bezdirmepolikasiuygalaniyorresmen..sizden ricam yakin zamanda ozel tup bebek merkezlerinde basvuru yapan varsa fiyatlari nasil oluyor sgk destegi oluyormu tum tedavi ne kadara cikiyor paylasirsa sevirinirim.
Allah yardımcın olsun inşallah , Bursa'da üç tüp bebek merkezine fiyat almak için gitmiştim .Fiyatlar hemen hemen aynı ilaçlarla 12 /13 bini buluyo

Zehra Betul Sevde

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
133
97
Amin insallah isteyen herkeze .ben daha fazla diye hep erteledim gene normal fiyatlar o zaman cok tesekkur ederim yardimci oldugunuz icin
Bence Uludağ üniversitesi tüp bebeğe bir gidin siraniz belki yaklaşmıştır , 4/6 ay arasında sıra geliyomus . Siraniz yaklastiysa özele gitmenize gerek kalmayabilir . İki tanidigimda Uludağ üniversitesinde yaptırdı sonuç pozitif .Ama durum acilse tabiki zaman kaybetmeyin

Gamsesenturk

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2017
24
9
Bence Uludağ üniversitesi tüp bebeğe bir gidin siraniz belki yaklaşmıştır , 4/6 ay arasında sıra geliyomus . Siraniz yaklastiysa özele gitmenize gerek kalmayabilir . İki tanidigimda Uludağ üniversitesinde yaptırdı sonuç pozitif .Ama durum acilse tabiki zaman kaybetmeyin
Durumun acilliginden ziyade sira gelmicekmis gibi geliuor bana sanki ondan ozel arastirmaya basladim ama 5 ay oldu biraz daha bekleyebilirim yasim 30 cok gec kalmis sayilmam .arkadaslarinda ole bekledi sanirim Allah kucaklarina almayi nasip etsin ins isyeuenlerinde pozitif sonuclanir

Zehra Betul Sevde

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
133
97
Durumun acilliginden ziyade sira gelmicekmis gibi geliuor bana sanki ondan ozel arastirmaya basladim ama 5 ay oldu biraz daha bekleyebilirim yasim 30 cok gec kalmis sayilmam .arkadaslarinda ole bekledi sanirim Allah kucaklarina almayi nasip etsin ins isyeuenlerinde pozitif sonuclanir
Aynen canım maalesef hemen sıra gelmiyo durumunda aciliyet yoksa biraz daha bekle 5 ay az bir süre değil inşallah hemen ararlar . 1/2 ay daha aramazlarsa bence bir git görüş kaç kişi var ne zamn sıra gelir bilgi alırsın. Allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah

Gamsesenturk

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2017
24
9
Ole yapiyim ben cok tesekkur ederim bide tam ozele basvururum sonra bide ordanda ararlarsa pisman olurum.ben orasini aradim ben mayis sonunds fln basvurdum dediki mart ayinda basvuranlari ariyoruz daha dediler.peki siraya goremi gidiyo deyince doktorlar eger senden yasi buyuk olan varsa senden once arayabiliuorlar dedi

srpsrht

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2019
19
11
Canim Merhaba bende uludağ üniversiteye gidiyorum sıra bir ara tadilata girdi temmuz ayında ondan uzun sürdü ben ocak 22 de vermiştim ağustosta aradilar beni yarın test günüm

Yukarı Alt