Bursada kadın doğum doktoru

poncikbirgelincik

22.08❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
9.644
12.960
Merhaba bayanlar
ilk hamileliğim henüz 5+3 benim hesabima göre halen doktora gitmedim. Yıldırım Kemal Köroğlundan randevu aldım. Devlete gitmek istemiyorum gitme imkanım da yok zaten çalışıyorum sürekli izin alamam. Yalnız kemal köroğluna randevu bulmakta oldukça zor 1 haftalık uğraş sonucu hafta içi randevu bulabildim iyi bi doktor olduğunu duydum ama sitedi bi yorum gördüm sezeryan yanlısı olduğuna dair ilk doğumum olcağı için de korkuyorum ve normal olmasını istiyorum.
Aslında bayan doktor bakmıştım rahat olmak açısından ama bulamadım :KK43: çarşamba günü kemal beye gidicem ama aklımda soru işaretleri var önerebileceğiniz iyi bi doktor varmı? yıldırım osmangazi tarafları olursa iyi olur nilüfer uzak kalıyor çünkü :KK43:
Uzun oldu okuyanlara ve fikir verecek olanlara teşekkürler şimdiden:KK51:

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
1.232
1.256
Merhaba bayanlar
ilk hamileliğim henüz 5+3 benim hesabima göre halen doktora gitmedim. Yıldırım Kemal Köroğlundan randevu aldım. Devlete gitmek istemiyorum gitme imkanım da yok zaten çalışıyorum sürekli izin alamam. Yalnız kemal köroğluna randevu bulmakta oldukça zor 1 haftalık uğraş sonucu hafta içi randevu bulabildim iyi bi doktor olduğunu duydum ama sitedi bi yorum gördüm sezeryan yanlısı olduğuna dair ilk doğumum olcağı için de korkuyorum ve normal olmasını istiyorum.
Aslında bayan doktor bakmıştım rahat olmak açısından ama bulamadım :KK43: çarşamba günü kemal beye gidicem ama aklımda soru işaretleri var önerebileceğiniz iyi bi doktor varmı? yıldırım osmangazi tarafları olursa iyi olur nilüfer uzak kalıyor çünkü :KK43:
Uzun oldu okuyanlara ve fikir verecek olanlara teşekkürler şimdiden:KK51:
Valla canım senin o tarafı bilmem de ben esentepe hastanesi Gönül doyurana gidiyorum özel yengemde orda doğurdu çok iyi bir kadın işini de güzel yapıyor en önemlisi güven veriyor sana ve son dkya kadar sezaryen asla önermiyor benim ikiz olmasına ragmen

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-12-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 2 gün kaldı.

Bebeğinizin ilk nefes alışı zor olacaktır. Yapılan hesaplamalar, alınan ilk nefesin normal bir nefese göre beş kat daha fazla efor gerektirdiğini göstermiştir. Bunun sebebi akciğerlerde bulunana hava keselerinin sıvı ile dolu olması ve öncelikle bunun boşaltılması gerektiğindendir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

poncikbirgelincik

22.08❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
9.644
12.960
Valla canım senin o tarafı bilmem de ben esentepe hastanesi Gönül doyurana gidiyorum özel yengemde orda doğurdu çok iyi bir kadın işini de güzel yapıyor en önemlisi güven veriyor sana ve son dkya kadar sezaryen asla önermiyor benim ikiz olmasına ragmen
canım o taraf uzak kalıyor bana :KK43: teşekkür ederim yine de :dua: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Yukarı Alt