Bursada kadın doğum doktoru

poncikbirgelincik

22.08❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
9.644
12.960
doruk doktora göre değişiyo olabilir kemal beye hatırlamıyorum ne kadar verdiğimi ama reşat bey 85 ti en son.
yani ben ilk marta ayında gtiim ilk bi ödedim sonra yumurta takibi yapmaya başladı bi kere daha ödedim sanırım 3 aydır gidiyorum 2 kez ödedim belki 1 bile olabilir klomen kulladnrdı gttim yumurt baktı olamzsa hamilelk gel dedi gittim almadı femara kullandrdı gtitim baktı almadı para o sana randevu almadan gel diyosa para almıyo öyle anladım ben her defasında randevu almadan gel 7 ye kadar burdayım dediğinde almadı
muayne telefonunu vereyimmi
anladım canım ben kemal beye gideyim ona göre çok memnun kalmazsam randevu bulamazsam ziya beye gidicem

Aslisenemylmzr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2019
11
2
Bursada Barış Korkmaz ın üstüne tanımam kızlar. Muayene dahi olsa ilgisini, merhametini anlayacaksınız. Bursada tanıdığım en iyi kadın doğum doktoru..

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
2.787
1.281
Ziya çetin tek gecerim sezaryen dogum oldum ve hiç ağrim olmadı ve güleryuzlü bütün tetkikleri yapıyor

burcusami

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
1.535
1.703
Öyledir çok severim kendisini..güleryüzlü ve esprilidir de aynı zamanda..bence bursada bir numara kendisi..her yıl ödül alıyor
Ben hamile kalmak için gidiyorum 3.doktorum. Çikolata kistim var başka doktorlar hemen klomen verdi ziya bey duphaston verip kistimi küçülttü ve Rahim filmi istedi. Gerçekten işini iyi yapan Bi doktor

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
2.787
1.281
Ben hamile kalmak için gidiyorum 3.doktorum. Çikolata kistim var başka doktorlar hemen klomen verdi ziya bey duphaston verip kistimi küçülttü ve Rahim filmi istedi. Gerçekten işini iyi yapan Bi doktor

Inşallah hamile kalırsın..hastalarina cok önem verir

Yukarı Alt