Burun ameliyatı olanlar görüşler (eski/yeni)

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
71
26
Merhaba arkadaşlar burun ameliyatı olmuş olumlu olumsuz sonuçlanmış herkese öncelikle geçmiş olsun şifalar diliyorum . Bende yeni oldum 7. Günüm Bu anlamda desteğe biraz ihtiyacım var tecrübe ,fikir her konuda :) teşekkürler

dreambig

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2019
59
29
Neden pismansiniz? Agriniz falan mi var? Cok gecmis olsun herkese.. ben de 2 hafta sonra
Ilk günler biraz zorlu geçti. Şuan 5. Günüm agrım yok ama. Çok fazla şişliğim var ve burnum kalkık geliyor bana. Iyilesmek zaman alıyor. Bu da yorucu ve stresli tabii. O yüzden diyorum acaba gerek var mıydı? Iyi kötü bir burnum vardı, şimdi işleri tamamen batırmış olmaktan korkuyorum..

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
71
26
Ilk günler biraz zorlu geçti. Şuan 5. Günüm agrım yok ama. Çok fazla şişliğim var ve burnum kalkık geliyor bana. Iyilesmek zaman alıyor. Bu da yorucu ve stresli tabii. O yüzden diyorum acaba gerek var mıydı? Iyi kötü bir burnum vardı, şimdi işleri tamamen batırmış olmaktan korkuyorum..
Aynı şeyler.. mesaj attım:)

wsra1

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
253
235
Kızlar 21. günüm ama sağ profilden bakılınca hafif kemer gibi bir şey oluştu. Ödem mi değil mi nasıl anlicaz ☹

kulup

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2013
57
23
tekrar merhaba, benim de 3. günüm. Bugün tamponlar çıktı. Sağdan çok rahat nefes alıyorum fakat sol taraf tıkalı. Tamponlar çıkar çıkmaz herkes çok rahat nefes aldı mı? Yoksa ödemden dolayı bir taraftan henüz nefes alamamam normal mi? Sola doğru deviasyonum da vardı ve yüzümün sol tarafında ödem daha fazla oldu, şu an çok yeni ve hala ödem var biliyorum fakat sağdan nefes alabiliyorken soldan alamamak biraz endişelendiriyor

Yukarı Alt