Burun ameliyatı, şok eden görüntü(resimli)

Aylin3333

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
Devlet hastanesinde oldum. Doktoru maalesef ameliyattan sonra görmek nasip olmadı. Ucuz etin suyu yabana dökülür diye boşa söylememiş atalar.

Aylin3333

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
Bayan Asistan doktordu dikişleri alan. Ne bileyim afralarını tafralarını anlamak mümkün değil.

FairyTale7

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
241
Canım içini ferah tut burun hemen oturmuyor biliyorsun ve ben kötü olacağını düşünmüyorum kesinlikle

Aylin3333

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
Aslında bir haftadır sakindim, ödem bekliyordum ama Bu kadarı gözümü korkuttu açıkçası. Birazcık burnumda kavis olsa rahatlayacağım ama tersine kocaman bi kemer var. Benim konka alındı, burun daraltıldı ve kemik kırıldı. Acaba çok işlem yapıldığı için mi bu kadar şiş. İnşallah öyledir🤕

bestanbul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
754
Oncelikle canini sıkma devlette de harikalar yaratan hekimler var ozelde berbat edende bu kisiyle.alakali tamamen hekimle yani , zamanla oturur burnun ama soyle bi kaniya vardim yanlissa duzeltsin biri beni belki dogru olan bu dur devletteki burunlar daha dogal daha kucultmeye gidilmemis yuze uyumlu burunlar riske girilmemis sanki haksizmiyim? Belki de dogru olan bu yani simaniz taninmaz degisim yasamiyor.Beni mesela tanimiyo kimse burnumdan dolayi ben cok degistim dogrusu hangisi bilmedim ama m3mnunum

bestanbul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
754
Burun kendini bantli da olsa bi nebzebelli eder belli ki beklentiniz kavisti ama kavis olurmu bilmedim duz bir burun da kotu degil alisin yoksa uzulursunuz

Aylin3333

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
Doktora özellikle söyledim, doğal istemiyorum diye. Fotoğraf bile gösterdim. Betül cengizin yaptığı bi burnu gösterdim. Bayan doktor da vardı yanında. Bayan;,bu burun çok kalkık, burun delikleriniz çok görünür, tamam, ona yakışır ama size yakışmaz,onun yüzü büyük, sizinki küçük, dedi. Kendi doktorum onu dinlemedi, bana baktı, tamam yaparız dedi. Aslında bi tarafım istediğimi yapmıştır, diyor. Diğer tarafım da olmamış diyor. Aslında tek ilaç var, sabır. Doktora gösterdiğim fotoğraf da bu

Eklentiler

jurjum

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
75
Bende bantlıyken sorup duruyordum ama iniyor çok şiş şuan fakat fotoğraf taki kavis yok sizde olsaydı azda olsa bantlar eğimli dururdu kavise doğru yinede belli olmaz

Yukarı Alt