• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Burun ameliyatı sonrası burnumda çıkıntı oluştu

hilalxq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2019
3
0
Burun ameliyatı sonrası 19. Günümdeyim burnumun sol tarafında burun kanadımda hafif bi kemik çıkıntısı var elimi attığımda tamamen hissediyorum henüz doktorumla görüşmedim 1. Ay dolduğunda görüşeceğim burada ve birçok yerde okudum birçok kişi aynı sorundan müzdarip geçer mi yaa çok takıldım bu duruma aynı sorunu yaşayan var mı?

saskito_

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2018
1.597
1.933
Burun ameliyatı sonrası 19. Günümdeyim burnumun sol tarafında burun kanadımda hafif bi kemik çıkıntısı var elimi attığımda tamamen hissediyorum henüz doktorumla görüşmedim 1. Ay dolduğunda görüşeceğim burada ve birçok yerde okudum birçok kişi aynı sorundan müzdarip geçer mi yaa çok takıldım bu duruma aynı sorunu yaşayan var mı?
Herhangi bir travmaya maruz mu kaldı burnunuz?

Mirzoey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2012
351
228
Bende de var. 20 günlükken farkettim tek tarafta. 6.aydayım şişlikler indikçe daha belirgin hale geldi. Dışarıdan ben göstermediğim sürece kimse farketmiyor. Ama geçmedi ne yazık ki. İnşallah sizinki geçer.

hilalxq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2019
3
0
Bende de var. 20 günlükken farkettim tek tarafta. 6.aydayım şişlikler indikçe daha belirgin hale geldi. Dışarıdan ben göstermediğim sürece kimse farketmiyor. Ama geçmedi ne yazık ki. İnşallah sizinki geçer.
Üzüldüm yaa ama belli olmuyorsa sıkıntı olmaz pek doktorun çıkıntı için masaj önerdi mi ben daha görüşmedim henüz masaj yaptıkça sanki çukur oluştu ben de

Mirzoey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2012
351
228
Üzüldüm yaa ama belli olmuyorsa sıkıntı olmaz pek doktorun çıkıntı için masaj önerdi mi ben daha görüşmedim henüz masaj yaptıkça sanki çukur oluştu ben de
Günde 5 dk baskı uygula hafif dedi. Baskı sonrası bir süre düzleşiyor ama sonra eski haline dönüyor. 6.ay kontrolünde soracağım bakalım ne yapılabilir diye.

s11s11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
154
47
Ödemse 4 ile 6 ay arasında giderse gidiyor yoksa maalesef kalıyor 6.aydan sonra gitmesi çok zor kalıcı bi şey değildir umarım ama çoğu zaman ödem çıkıyor böyle şeyler

emayn_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
90
11
Çıkıntılarınız geçti mi acaba bende aynı dertten muzdaripim çok moralim bozuluyor hala kemerli gibi duruyor resmen masaj yap diyor doktorun tek dediği bu 10 gündür yapıyorum hiç değişmedi :KK43:

Rpnzel

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2017
19
9
Lütfen biri cevap versin. 1 ay önce ameliyat oldum. Bende de var çıkıntı. Malum virüs salgını var. Kontrole de gidemiyorum. Çok canım sıkılıyor.

echoo

Her şey güzel olacak elbet.
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
702
34
Lütfen biri cevap versin. 1 ay önce ameliyat oldum. Bende de var çıkıntı. Malum virüs salgını var. Kontrole de gidemiyorum. Çok canım sıkılıyor.
Arkadaş herkeste çıkıntı oluyor. Bende de oldu. Bu doktorlar işini mi iyi yapamıyor ben anlamadım. Ya da gerçekten kemiklerimiz travma yüzünden şişiyor. Aynı durumdayız benim sol kemiğim şişti ya da yamuldu. Resmen asimetrik duruyor. Doktor geçecek diyor ama umudum yok

Yukarı Alt