Burun ameliyatı sonrası darbe almak

siss

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba arkadaşlar....ameliyat sonrası burnuna darbe alan oldu mu?mesela kuzenimin eli şakalaşırken burnuma çarptı.el kol çarpmaları büyük sorun teşkil eder mi?böle bi çarpmadan sonra hasar oluştuysa ne zaman ortaya çıkar?böyle bi sorun yaşayan varsa benimle paylaşırsa çook sevinirim.bu arada 46.gün oldu bu çarpma:Saruboceq:

H

Hani

Ziyaretçi
Merhaba Mayissa,

Benim ameliyat olalı 4ay oldu dolu dolu..
Bende minik yeğenimle şalaşırken onu severken korkuyordum eli kolu çarpınca.
Doktora sormuştum o zaman, kimse burnunun ortasına tavayla vurmadığı müddetçe sorun yok demişti...kaydirigubbakcemile3

never mind

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
766
canım bende burun ameliyatı olduktan 3-4 gün sonraydı sanırım yiğenimi severken kafa atmıştı burnuma ama yok böyle bir acı ertesi gün doktora gittim çok şükür bişey olmamıştı . ama şunu söyleyeyim benimki estetik ameliyat değildi içten kemik eğriliği ve et vardı onu almışlardı

E

EU3

Ziyaretçi
Burundaki şişliklerden dolayı burnunuz çok hassastır. Ufacık bir dokunma bile sanki büyük darbe almış hissi uyandırabilir. Ama bu sadece histir. Burun şeklinin bozulduğu anlamına gelmez. Herhangi bir sorun olmaz. Siz ciddi darbelerden altı hafta kadar koruyun yeter.

bendenxixzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende amelıyat olmayı dusunuyorum
ınanın en buyuk korkum amelıyat sonrasında burnuma darbe almak,
her halde uzun bı sure ellerımı kalkan yaparım yolda top oynayan cocuklardan bıle:))))

siss

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlarrr bu başlığı açan bendim.yarın itibareyle 5 aylık ameliyatlı olucam ve darbe aldığım taraf küçük bi kısım burun kemiğime doğru batık sankii:KK43:((üff yaa.burnumun o yanı diğeryanı gibi sağlam gelmiyo bana.iki tarafın şişlikleri de eşit iner di mi kızlar ?sanki bi tarafın kıkrdağı içeri batmış gibi çok üzülüyorum yaa. 3.ayda dr bakınca "bişey olmamış" demişti.böyle bi sorun yaşayan oldu mu kızlarr?cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Gokkusagi_1988

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimde amaliyatimin 3. haftasindayim neredeyse ama nedense bir tarafim sanki daha etli butlu bir tarafimi elleyince kemike geliyor gibi ve sanki ucu top gibi sinir oluyorum ne zaman iner bu sislik :KK43:( darbe almadim ben yanliz aldiysamda kucuk kucuk carpma ole cok buyuk acilar yasamadim saniyelikdi sizce inermi bu sislikler?

aQuatha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Ben 1. aydaki kontrolümde daha ben sormadan doktorum söylemişti. Darbe gelirse endişelenme 1 aydan sonra bir şey olmaz demişti... Çok şükür 2 aydır bir kazamız olmadı...

oveg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar benimde 2 ay oldu birinci ay dedemin elini öperken eli çarpmıştı ve acayip ağrımıştı.Ve burnum kızarmıştı benimde bir tarafı aşağı indi geldi resmen psikolojim bozulmuştu.Ama zamanla düzeldi artık öyle gelmiyor ve bir sorun yok.Ama hala çarptığım taraf daha çok şiş gibi yani bir burun kanadım daha şiş ama oda normal gibi geliyor bana şiş olması.Dikkatli olmamız gerekiyor sanırım..

F

fulden_35

Ziyaretçi
merhaba ameliyatımın 2 gününde tamponlar alındığı gece alçı varken arkadaşımın eli çarptı burnuma çok diildi acıdı biraz ama çıt die bir ses geldi burnumun kemer kısmından acaba bi sorun olur mu ciddi anlamda bilgisi olan varsa lüften yardım etsin msn atsın bana acil endişeleniyorum acaip ? sabahında çok ağrım olmadı yani ağrı var ama aynı ağrı anormal bir ağrı olmadı yani

Yukarı Alt