Burun ameliyatımdan sonra çok mutsuzum

Nrcolr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2019
9
1
Henüz çok erken düzelir yorumları görüyorum :) Ben de ilk ameliyat olduğumda böyle hissediyordum su an altı ay oldu ve daha kötü oldu. Açıkçası şişlikler indikçe burundaki kusurlar daha çok ortaya çıkıyor ve daha kötü oluyor. Kısaca şunu deyim eğer burnunuz kötü olduysa ve beğenmiyorsaniz asla şişlikler inince de düzelmiyor. Tavsiyem burnunuzu unutun ve öyle hayatınıza devam edin en azından yeniden ameliyat olana kadar. Sonuçta o zaman öyle ya da böyle geçecek en iyisi mi hiç takılmamak.
Kesinlikle şişlikler varken daha iyiymiş :KK43:(((

braces0054

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2015
217
18
1.5 ay doktor bana gülerken dudaklarımı garip hareket yaptıracak şey gösterdi. 2 haftadır en ufak tebessüm bile etmiyorum. Gülüş 1 2 ayda düzeliyor demek ki öyle gösterdi.

Penguenseo

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2018
36
0
Mrb lar geçmiş olsun ben de 16 gün önce ameliyat oldum sizin bütün şikayetleriniz bende de var en büyük sıkıntım gülemiyorum eski gülüşümü kaybettim iğrenç bir gülümseme geldi burnum da çok kalın ve büyük benim de psikolojim bozuldu düzelir diyorlar inşallah düzelir
Duzeldı mı gulme sorununuz aynı durumdayım lutfen cevap verebilirmisnz bnmde aynı gulunce ust dişlerim görunmuyor tam yarısı görunuyor sadece ve cok kasılıyorum gulunce

braces0054

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2015
217
18
Duzeldı mı gulme sorununuz aynı durumdayım lutfen cevap verebilirmisnz bnmde aynı gulunce ust dişlerim görunmuyor tam yarısı görunuyor sadece ve cok kasılıyorum gulunce
resim bulamadım ama 1.5 ay gülme dedi illa gülme gelirse diye hareket gösterdi ağzın açıkken yanaklarını ağzının içine doğru parmaklarınla sok diye hareket gösterdi buradan anlatmayla anlar mısın bilmiyorum.

braces0054

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2015
217
18
Pekı duzeldı mı faydasını gördunuz mu eskisi gibi fulebılıyomusnz
2 hafta oldu benim en ufak tebessüm bile etmemeye çalışıyorum. Adam baştan dedi 1.5 ay gülme bide gülersen burun ucun bile düşer dedi bende gülmemeye çalışıyorum tabi ki zor ama asla düzelmeyecek sorun değil. Hiç kafana takma bile yeter ki burnun düzgün olsun da revizyon ihtiyacı olmasın. Gülme nedir

Yukarı Alt