• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Burun ameliyatından sonra 1 ay ile 6 ay arasındaki değişimler

bukkket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
157
9
arkadaşlar şöle bir önerim olucak sizlere... burun estetiği ameliyatı olup 1 aylık burunla 6 aylık burun arasındaki farkı görebilmemiz için paylaşımda bulunmanızı ve biz yani ameliyattan çıkmış burnundan memnun olmayanlar için içimizi rahatlatıcak değişiklikleri sizin burnunuzda görüp içimizi biraz olsun rahatlatabiliceğinizi düşünerek bu formu açmak istedim ( 6 ayın sonunda şişlikleri inmiş,şekli değişmiş bir burnunuz olmuştur umarım ve umarım bizimde olur! )

BellaBellucci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.419
138
Merhaba bukkket,
Ben burun estetiği değil ama septum deviasyonu ameliyatı oldum yaklaşık 5 ay kadar önce.Burun kemiğimde yamukluk vardı onu düzelttiler,onun haricinde herhangi bir estetik müdahale yapılmadı.Buna rağmen şimdiki haliyle 4 ay öncesi arasında dağlar kadar fark var.Burun şişim burnumun yarısı kadar daha indi 4 ay içinde.
Öncesi-sonrası şeklinde fotoğraflarımı paylaşmak isterdim fakat sanırım site yönetimi yasaklamış öncesi-sonrası fotoğraflarını buraya koymayı.

Sanırım ameliyatını olalı 1 ay oldu ? Eğer öyleyse hiç sorun etme,zamanla şişi de iniyor kemik de kaynıyor ve o kadar da şiş durmuyor.İçini ferah tut,cidden çok rahatsız edici bir görünümü varsa dokturuna gitmeni tavsiye ederim.

bukkket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
157
9
neden dalga gecılıyo cnm anlamadm :S amelıyat oldun sonrada memnun olamadn sanırm anlıyamadm :S

bukkket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
157
9
Merhaba bukkket,
Ben burun estetiği değil ama septum deviasyonu ameliyatı oldum yaklaşık 5 ay kadar önce.Burun kemiğimde yamukluk vardı onu düzelttiler,onun haricinde herhangi bir estetik müdahale yapılmadı.Buna rağmen şimdiki haliyle 4 ay öncesi arasında dağlar kadar fark var.Burun şişim burnumun yarısı kadar daha indi 4 ay içinde.
Öncesi-sonrası şeklinde fotoğraflarımı paylaşmak isterdim fakat sanırım site yönetimi yasaklamış öncesi-sonrası fotoğraflarını buraya koymayı.

Sanırım ameliyatını olalı 1 ay oldu ? Eğer öyleyse hiç sorun etme,zamanla şişi de iniyor kemik de kaynıyor ve o kadar da şiş durmuyor.İçini ferah tut,cidden çok rahatsız edici bir görünümü varsa dokturuna gitmeni tavsiye ederim.

TŞKR EDERİM PAYLASIMIN İÇİN CANNM BENMDE BURNUMUN ANA CATISINDAKI KEMIKTE YAMUKLUK VARDI.1 AY GECTI ESTETIK AMELIYATTA GECIRDIM GUYA :KK70: AMA SONUC OLUMSUZ BAKALIM BNM BURNUM 6 AYDA NASIL EVRIM GECIRICEK COK MERK EDIYORUM :S RESMLERI KOOYAMIYOMUSUNUZ COK UZULDM SIMDI BUNA OFF :s BURNUM SIS AMA ESKI BURNUMDA ZATEN SISTI BNM :s BURNUMUN UCU YANI BELKI RESIMLERIME BAKMAK ISTERSN CNM :s CNM BU MEKIK YADA KIKIRDAKLARLA OYNANDIGINDA SPOR NE ZAMANA KADAR YAPAMIYOSUN KESIN BI BILGIN VARMI ACABA ?

melisadusleri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
153
125
suan 3,5 ay oldu ama burnumun sıslıgı ınmedı hala bana ucu cok sıs gorunuo bazı zamanlar rahat nefes alamıorum bazen cok ıı nolcak 6. ayda bılemıorum umarım ucu ıncelır

Yukarı Alt