• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Burun ameliyatından sonra 1 ay ile 6 ay arasındaki değişimler

blackblackkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2015
63
11
pardon yazım yanlışı için :) kusur bulduklarınız neler?
Bikere aşırı doğal yani eski burun ucumla neredeyse fark yok. İlk bantlar ciktiginda gayet güzeldi kalkıktı iyiydi kalkıklığı ama 3 4 gün sonra baya indi burnum. Bide bunlar yetmezmiş gibi 2 gündür burun sırtımda bi tümsek gibi bişey çıktı umuyorum ki ödemdir psikolojim berbat..

nergissabanci

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
167
43
Bikere aşırı doğal yani eski burun ucumla neredeyse fark yok. İlk bantlar ciktiginda gayet güzeldi kalkıktı iyiydi kalkıklığı ama 3 4 gün sonra baya indi burnum. Bide bunlar yetmezmiş gibi 2 gündür burun sırtımda bi tümsek gibi bişey çıktı umuyorum ki ödemdir psikolojim berbat..
keşke sorunlarım bunlar olsaydı :KK43: domuz burnu ucu gibi olmasından iyidir

kayaays

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2020
18
4
arkadaşlar benim 7 buçuk ay oldu ameliyat olalı ama burun ucumun sağ tarafı daha şiş sol taraf indi ödemlerim var buda burnumun eğri görünmesine neden oluyor her aynaya baktığımda sinir oluyorum ayrıca burnumun ucundaki orta kıkırdaktan sağda olanı şiş dışarı çıkıntı var anlatabildimmi :))) doktorum o görüntü biraz daha düzelcek diyor ama sinir oluyorum resimlerde burnum eğri gibi çıkıyor hala rahat nefes alamıyorum anlayacağınız çok derdim var çooooookkk :)))
Merhaba düzeldi Mii acaba kıkırdak çıkıntısı 6. Ayımdayım aynı problemi yaşıyorum doktorum 7. Ayı bekleyelim halledicez dedi ama endişeliyim

emayn_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
90
11
Merhaba düzeldi Mii acaba kıkırdak çıkıntısı 6. Ayımdayım aynı problemi yaşıyorum doktorum 7. Ayı bekleyelim halledicez dedi ama endişeliyim
Nasıl halledicekmiş acaba benim de dördüncü ayım bekle bekle deyip duruyor tek sıkıntım o da değil geceleri rüyama bile giriyor uykuda bile huzur yok

Meri3326

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
155
16
Nasıl halledicekmiş acaba benim de dördüncü ayım bekle bekle deyip duruyor tek sıkıntım o da değil geceleri rüyama bile giriyor uykuda bile huzur yok
Aynen öyle keşke olmasaydım huzurlu uyuyup uyanamıyorum ben bu süreçlerin böyle olduğunu bilsem asla olmazdım

emayn_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
90
11
Aynen öyle keşke olmasaydım huzurlu uyuyup uyanamıyorum ben bu süreçlerin böyle olduğunu bilsem asla olmazdım
Rabbim ferahlık versin içimize ne diyeyim inşallah çözüme kavuşalım şu kısa ömrümüzde bi de bunu dert etmeyelim

kayaays

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2020
18
4
Ucu uzun burunlarda içine katlanan fazla etler zamanla baskı yapıp inebiliyormuş işlem nasıl olucak bilmiyorum lokal anestezi ile hallederiz büyük problem değil takma kafana dedi bekliyoruz işte

kayaays

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2020
18
4
Canım vallla bende o kadar çok takıyodum ki kafaya artık aynalara küstüm insanlar sanki burnuma bakıyo gibi geliyodu eskisi gibi oldu falan diyodum ama hepsi psikolojik ne kadar çok bakarsan hep bi kusur buluyosun

Yukarı Alt