Burun deliklerinde asimetri

Tekim

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
106
21
Merhaba arkadaşalar yaklaşık 2 buçuk ay önce nefes sıkıntısından dolayı Devlet hastanesinde Ameliyat oldum. Doktorum kemerimi de düzeltti . Ameliyat sonrası burun deliklerim orantısız kaldı , geçme olasılığı var mi ?
Duzeldimi deliklerinin yamuklugu

auroraizmir

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
37
5
burnunun en son halini foto koyar mısın lütfen aynı sorun eşimde var senin deliklerinin aynısı biri geniş diğeri oval ve yukarıda bu geçici bi durum mu senin ki düzeldi mi cevap yazabilir misin lütfen
benim de bayanın fotoğrafındaki gibiydi maalesef geçmedi ikinci ameliyatımı olmak zorunda kaldım çok bariz bir fark yoksa düzelir ama fotodaki gibiyde maalesef

yildizzli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
463
562
Geçmez gibi görünüyor, genelde geçer denilen asimetriler çok fazla belli olmayanlar. moralinizi bozmak istemem ama insallah geçer.

ikicocukluanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
12
2
19 subatta ameliyat olacagim. En korktugum sey burun deliklerinde asimetri.
Benimde en korktugum sey egrilikti ve simdi egri duruyor kafayi yiycem.1ay 1 hafta oldu ameliyat olali,Burnumun sol tarafi problemliyli orayla cok ugrastigindanmidir nedir sislik o tarafta cok fazla ve o tarafa dogru meyilli gibime geliyor,sag tarafim biraz daha indi sisligi asimetrik duruyor .Arkadaslar bu normalmi sizce?Bandajlarim acildiginda böyle bi egriligi farketmedim yada heyecandan dikkat etmedim hic hatirlamuyorum.Kontrolum1 ay sonra,Doktorum bütün doktorlar gibi sisler inince iyi olacak diyor ama inanin ben aynadakendime bakmak istemiyorum.Gecici bir durum mu acaba?Tecrübeli arkadaslar yardimci olabilir mi lütfen?

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
6.634
4.315
Benimde en korktugum sey egrilikti ve simdi egri duruyor kafayi yiycem.1ay 1 hafta oldu ameliyat olali,Burnumun sol tarafi problemliyli orayla cok ugrastigindanmidir nedir sislik o tarafta cok fazla ve o tarafa dogru meyilli gibime geliyor,sag tarafim biraz daha indi sisligi asimetrik duruyor .Arkadaslar bu normalmi sizce?Bandajlarim acildiginda böyle bi egriligi farketmedim yada heyecandan dikkat etmedim hic hatirlamuyorum.Kontrolum1 ay sonra,Doktorum bütün doktorlar gibi sisler inince iyi olacak diyor ama inanin ben aynadakendime bakmak istemiyorum.Gecici bir durum mu acaba?Tecrübeli arkadaslar yardimci olabilir mi lütfen?
Eski burnunuzda egrilik yoksa bence hic korkmayin. 3 ayda sekil belli olur. 6 ayda burun tam oturur diyorlar. Masajinizi ihmal etmeyin.

ikicocukluanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
12
2
Eski burnunuzda egrilik yoksa bence hic korkmayin. 3 ayda sekil belli olur. 6 ayda burun tam oturur diyorlar. Masajinizi ihmal etmeyin.
Mrb,eski burnumda egrilik vardi:KK43: ondan korkuyordum zaten acaba yine egri mi durur diye ama kafami yukari kaldirip aynaya baktigimda burun ucum kaslarimin orta hizasina denk geliyor isik acip aynaya baktigimda burun sirtindaki isiklar düz görünüyor,acaba diyorum sisliklerin asimetrik olmasindan mi egri duruyor.Bu 6 ay nasil gecicek bilmiyorum.Birde masaj yapinca bi süre sonra daha cok sisiyor sanki,bugün daha hic yapmadim daha fazla sismesin diye.Yapmaya devammi edeyim dersiniz?
Ayrica cevabiniz icin de tesekkürler :)

Yukarı Alt