Burun deliklerinde ki asimetri zamanla geçer mi yardim

ninght12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2014
660
153
Burun deliklerinde ki asimetri zamanla gecer mi. sağ daha açık sol daha kapalı. Yani sağ burun kanadım burun deliğimi. Örtmüyor ve yukarıda kalıyor. Dr. um dolgu yapmıstı düzelmişti ama dolgu eridi.
7. Ayımdayım. Asimetri olup zamanla kendiliğinden düzelen var mı.. Yada başka yöntemlerle.?

3875619872385y

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2018
118
25
Burun deliklerinde ki asimetri zamanla gecer mi. sağ daha açık sol daha kapalı. Yani sağ burun kanadım burun deliğimi. Örtmüyor ve yukarıda kalıyor. Dr. um dolgu yapmıstı düzelmişti ama dolgu eridi.
7. Ayımdayım. Asimetri olup zamanla kendiliğinden düzelen var mı.. Yada başka yöntemlerle.?
Değişmez ama kimse burun deliklerine bakmaz sizde takılmayın benimki de simetrik değil

Ozgeturkan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
5
0
Benimde öyle oldu 4. Senem bu sene tekrar olmayı planlıyorum daha iyi bir doktora maalesef geçmiyor. Ve görününende bir şey

nilayergun3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
63
11
Vallahi kızlar benimde 36cigunjm amaliyat olalı ve sağ burun deliğim çok küçük dar sol iyi duruyor ama sağ. Dar eskiden de öyleydi ama sıkıntı yapmıyorum ben düzelsede duzelmesede olduğu kadar diyorum çok fazla detaylar takilmayin bence tekrar tekrar amaliyat riskli ola bilir daha kötü de olabilir iyide ama riske görmeyince deri m Ben

3875619872385y

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2018
118
25
Vallahi kızlar benimde 36cigunjm amaliyat olalı ve sağ burun deliğim çok küçük dar sol iyi duruyor ama sağ. Dar eskiden de öyleydi ama sıkıntı yapmıyorum ben düzelsede duzelmesede olduğu kadar diyorum çok fazla detaylar takilmayin bence tekrar tekrar amaliyat riskli ola bilir daha kötü de olabilir iyide ama riske görmeyince deri m Ben
Çok doğru düşünüyorsunuz. Mükemmel olcaz diye kafayı yedirtcekler bir sürü kötü burun var insanlar dışarı çıkamıyor. Bizde ince ayrıntılara takılmamalıyıx

Azshara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
4
8
Benim de 36.günüm atel çıktığında asimetrik delikleri olan bir burundu 3 gün sonra bir ödem burun ucu patates gibi sol kanat normal sağ kanat etli lahana yaprağı gibi burun deliği ise bi değişik :)) burnuma kötü yorum yapan herkesi direkt azarlıyorum zaten canım sıkkın bide boş laf kalabalığı gerek yok o burun düzelecekkk :)))

Yukarı Alt