• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Burun dikliği

bensarkimisoylerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
42
52
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum.
Çarşamba günü burun estetiği oldum İstanbul'da bir devlet hastanesine. Şu an da burnumda atel ve tamponlar var ama ona rağmen çok güzel duruyor. Özellikle dikliği çok hoşuma gidiyor ama bazı insanlar zaman geçtikçe burun ucunun düşeceğini söyledi. Burun ucum zaten şu anda da aman aman kalkık değil, tam kıvamında. Gerçekten zaman geçtikçe burun ucum düşecek mi? Düşmesini istemiyorum. :KK43:

mulatte__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2011
268
16
Ben de 7 ay once oldum hafıf kalkık olmasını ıstedım kalksın dıyınce de karsıdan burun delıklerı gorunecek sekılde yapıyorlar hafıf kaldırdı burun odemlı oldugundan orası sert durdugu ıcın kalkıklıgı tam ıstedıgım gıbıydı ama şuan burunucumda cok az ödem kaldı ve kalkkıklıgını çok ıstedıgım kadar degıl bunun ıcın revızyon mu olsam bılmıyorum yanda. Guzel önden bı tık daha dik durmasını beklıyordum ödem azalınca o da gitti

minamina88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2019
32
15
kesinlikle zamanla burun kalkıklığı iniyor. Ben alçı ilk çıktığında nerdeyse ağlayacaktım aşırı kalkık olmuş burnum diye, ama zamanla indi o kalkıklığı. O yüzden olması gerekenden kalkık yapıyorlar hatta

mulatte__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2011
268
16
Ödem ve sertlikten dolayı kalkık duruyor odem ve serlık gıdınce burun seklını alıylr dusme olmuyor bız o odemlı dik haline alıştıgımız ıcın odem dusunce indi dustu sanıyoruz ama oluyor ben keske bıraz daha kaldırtsaydım dıyorum sırf bunun ıcın burunucu revızyonu olsam mı dıyorum telefon ıle sordum doktoruma gel bı bakalım dedı 9. Ay kontroune gıttıgımde karar verıcem sadece burunucunu kaldırma revızyonu oşuylr mu onu da bılmıyorum ılk kez böyle bı cesaretle yaptırdım

bensarkimisoylerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
42
52
Ödem ve sertlikten dolayı kalkık duruyor odem ve serlık gıdınce burun seklını alıylr dusme olmuyor bız o odemlı dik haline alıştıgımız ıcın odem dusunce indi dustu sanıyoruz ama oluyor ben keske bıraz daha kaldırtsaydım dıyorum sırf bunun ıcın burunucu revızyonu olsam mı dıyorum telefon ıle sordum doktoruma gel bı bakalım dedı 9. Ay kontroune gıttıgımde karar verıcem sadece burunucunu kaldırma revızyonu oşuylr mu onu da bılmıyorum ılk kez böyle bı cesaretle yaptırdım
Muhtemelen oluyordur ama o şişlik morluk kısmı sadece biraz sıkıntı ve tekrar tekrar burunla oynamak ne kadar sağlıklı o da ayrı konu

Jupiterliyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
24
14
Büyük ihtimal inecektir aşağı. Özellikle tampon ve atel varken daha bir kalkık duruyor. Ama bu halini beğeniyorsanız, ileride daha çok hoşunuza gidecektir. Daha incelip doğallaşıcak çok azda inecek.

mulatte__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2011
268
16
Muhtemelen oluyordur ama o şişlik morluk kısmı sadece biraz sıkıntı ve tekrar tekrar burunla oynamak ne kadar sağlıklı o da ayrı konu
Doğru söylüyorsunuz dr um burnuna cok ıyı bskmıssın amelıyat dırasında da kanama çok olmadı kolay bır amelıyat oldu demıstı evde de ıstırahat ederken dıkkat ettım 7. Gun de ıyıydı 9. Gun de işe baslayıs yapmıstım kontrollerıme gıttıgımde dr um ters gıden bır durum yok demıstı oyle kanamam olmadı atel cıkarken acıma olmadı amelıyat sonrası evdekı ılk 2 gunum göz kapaklarım çok şişmişti 1 defa agrı kesıcı kullanmıstım dr u arayıp sormustum hastanede hıc ağrım yoktu eve geldım agrım var demıstım hastanede damaryolu ıle agrı kesıcıler verıldıgı ıcın daha etkılı oluyor.şuan Roaccutane kullanıyorum nisan ayında bıtecek ılacım revızyon dusunsem de sanırım Roaccutane bıttıkten 3-6 ay sonra amelıyat olunabılır denılıyor onu arastırıyorum

Yukarı Alt