BURUN ESTETİĞİ SONRASI BURUN DELİKLERİNDE ASİMETRİ

DilanurTosun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
7
3
Herkese merhaba. Uzun yıllardır bu siteyi biliyorum ve üye olmadan aklıma takılan her konuyu hep okur araştırırdım. Şimdi bende derdime derman bulabilmek için aranıza geldim. Sırf bu yüzden üye oldum. 10 gün önce burun estetiği oldum ve bugün 12.günüm. İlk günden beri burun deliklerimin birinde bantın takılma yönünden zannettiğim bir baskı izi vardı. Sıkışmış ve hafif kapalı gibi. Bantı ve ateli çıkardık o görüntü hala aynıydı. Doktoruma celallendim çok üzüldüm ama o bana bir sorun yok geçecek dedi. Açıklama yapmadan ameliyattan hemen sonra ki fotoları açtı bak deliklerin birbirinin aynısı bir yanlış yok dedi. Gözümle gördüm bende. Size olan sorum şu çok uzatmak istemiyorum. Bant izi midir bu? ya da ödemden midir? Aynı sorunu yaşayanlar var mı geçiyor mu? Lütfen yardımcı olur musunuz? Bunun dışında burnumdan çok memnunum o kadar güzel oldu ki. Ameliyat sürecimde su gibi geçti gitti. Tek üzüldüğüm bu :KK43:

jurjum

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
298
80
Geçende var geçmeyende var fotoğraflarını gördüysen öyle yapmıştır ama tek çare beklemek oluyor burun değişiyor fotoğraf olsaydı daha iyi yorum yapabilirdik özelden atabilirsiniz

DilanurTosun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
7
3
Geçende var geçmeyende var fotoğraflarını gördüysen öyle yapmıştır ama tek çare beklemek oluyor burun değişiyor fotoğraf olsaydı daha iyi yorum yapabilirdik özelden atabilirsiniz
teşekkür ederim canım ben sitede yeniyim fotoğraf atmaya çalışacağım şimdi size

Yukarı Alt