Burun estetiği sonrası rahatsız olduğum detay(resimli)

Siyah Kugu

siyah kugu
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
6.475
5.922
Selam arkadaşlar..
43 gün önce burun estetiği ameliyatı oldum. Genel olarak memnunum fakat tam yan profilimi bir türlü beğenemiyorum. Hafif yan, ön profilim güzel ama yan profilim çok keskin bir kavisi var.
Doktora gittiğimde hâla ödem ve deri fazlalığı olduğunu söyledi. Daha çok erken bir dönem olduğunu söyledi ama içim rahat etmiyor birtürlü. Siz ne diyorsunuz tecrübeli arkadaşlar kavisi güzelleşir mi?

Eklentiler

Aylin3333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2017
815
804
Benim de 45. günüm. Ben de soldan beğeniyorum burnumu, sağdan beğenmiyorum. Kavisim çok az. Doktorum 5. aydan sonra çok kolay dedi, biraz törpüleyecek kavis için bakalım. Ucu hala çok sert, ve ucunun iç kısmı hala çok şiş ve ağrıyor. ve söylemesi ayıp burnumu karıştırmayı çok özledim.

Siyah Kugu

siyah kugu
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
6.475
5.922
Benim de 45. günüm. Ben de soldan beğeniyorum burnumu, sağdan beğenmiyorum. Kavisim çok az. Doktorum 5. aydan sonra çok kolay dedi, biraz törpüleyecek kavis için bakalım. Ucu hala çok sert, ve ucunun iç kısmı hala çok şiş ve ağrıyor. ve söylemesi ayıp burnumu karıştırmayı çok özledim.
Kulak çöpüyle yapıyorum :)
Benim de burun ucum çok şiş ve sert.
Doktorum o geçişin normalleşeceğini söylüyor inşallah öyle olur

bbstyle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
104
54
Valla ben çok beğendim canım zamanla kavisli burun bana daha güzel geliyo belkide ondan ama zaten zamanla burun ucundaki şişler iner kavis biraz daha azalır

zorkadin53

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2019
95
3.179
Bence göze batan bisey yok hatta ben cok beğendim -şimdiden- doğal duruyor. 8 ay oldu ben olalı hala bile ödem ve şekil değişikliğini gün gün farkediyorum. Çok erken bisey demek için ama güzel duruyor kesinlikle.

Yukarı Alt