burun estetiği sonrası şişlikten kaynaklanan yamuk görünüm

spinoozaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
18
1
arkadaşlar ben bundan tam bir ay önce burun estetiği oldum burnumda sağa doğru bir eğrilik sağ tarafta bir kemer düşük burun ucu ve iri burun eti problemlerim vardı burun bandajlarım açıldığında benim için tam bir hayalkırıklığı oldu şu an birinci ayımdayım ve burnum baya değişti ama hala istediğim gibi değil doktor masaj verdi merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

dreambig

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2019
62
31
Öncelikle geçmiş olsun Ben de 22. Günümdeyim. Aynı problem bende de var. Yanı kalın deriliyim bu yüzden inanılmaz şişik ve sag profilden farklı sol profilden farklı burnum. Soldan tam istediğim gibi ama sağdan kavisli ve kalkık gibi duruyor ve sanırım burun ucum da sis olduğu için iyice kalkık duruyor. 1 hafta sonra kontrole gideceğim umarım ikimizin ki de düzelir..

spinoozaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
18
1
Öncelikle geçmiş olsun Ben de 22. Günümdeyim. Aynı problem bende de var. Yanı kalın deriliyim bu yüzden inanılmaz şişik ve sag profilden farklı sol profilden farklı burnum. Soldan tam istediğim gibi ama sağdan kavisli ve kalkık gibi duruyor ve sanırım burun ucum da sis olduğu için iyice kalkık duruyor. 1 hafta sonra kontrole gideceğim umarım ikimizin ki de düzelir..
benim sağdan ve soldan görünümü iyi ama önden şiş ve yamuk kibar durmuyor bende masaja devam ediyorum bakalım nasıl olacak durumundan haberdar edersen sevinirim

_Flora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2013
71
10
merhaba, benim de aynı şekilde yamukluk var. ameliyat olalı yaklaşık 3 ay oluyor. ben yamukluğu birinci ayda fakettim. doktorla görüştüğümde yamukluğun tersi yönüne baskı uygulamamı söyledi. şuan ilk haline göre baya düzelmiş durumda ancak yinede hafif yamukluk var. üstelik ikinci ameliyatım. çok üzülmüştüm ilk zamanlar ama hafif hafif düzelmeye başlayınca rahatladım. ama hala içime sinmiyor. gerçekten zor bir süreç. hayırlısıyla güzel sonuçla atlatalım. şu zamanlar düzelebilmesi için önemli.

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
126
37
arkadaşlar ben bundan tam bir ay önce burun estetiği oldum burnumda sağa doğru bir eğrilik sağ tarafta bir kemer düşük burun ucu ve iri burun eti problemlerim vardı burun bandajlarım açıldığında benim için tam bir hayalkırıklığı oldu şu an birinci ayımdayım ve burnum baya değişti ama hala istediğim gibi değil doktor masaj verdi merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
Aynı dönem ameliyat olmuşuz bende 18 eylül

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
126
37
Özelden mesaj atıyorum

Yukarı Alt