burun estetiği sonrası şişlikten kaynaklanan yamuk görünüm

spinoozaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
14
1
merhaba, benim de aynı şekilde yamukluk var. ameliyat olalı yaklaşık 3 ay oluyor. ben yamukluğu birinci ayda fakettim. doktorla görüştüğümde yamukluğun tersi yönüne baskı uygulamamı söyledi. şuan ilk haline göre baya düzelmiş durumda ancak yinede hafif yamukluk var. üstelik ikinci ameliyatım. çok üzülmüştüm ilk zamanlar ama hafif hafif düzelmeye başlayınca rahatladım. ama hala içime sinmiyor. gerçekten zor bir süreç. hayırlısıyla güzel sonuçla atlatalım. şu zamanlar düzelebilmesi için önemli.
evet şu an bende yamukluğun tersi tarafına ittiriyorum şu an nedir durumunuz ittirince hafif bir çökme oluyor

spinoozaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
14
1
merhaba, benim de aynı şekilde yamukluk var. ameliyat olalı yaklaşık 3 ay oluyor. ben yamukluğu birinci ayda fakettim. doktorla görüştüğümde yamukluğun tersi yönüne baskı uygulamamı söyledi. şuan ilk haline göre baya düzelmiş durumda ancak yinede hafif yamukluk var. üstelik ikinci ameliyatım. çok üzülmüştüm ilk zamanlar ama hafif hafif düzelmeye başlayınca rahatladım. ama hala içime sinmiyor. gerçekten zor bir süreç. hayırlısıyla güzel sonuçla atlatalım. şu zamanlar düzelebilmesi için önemli.
şu an nasıl foto atabilir misiniz

yagmurrrrrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
24
2
doktorum gösterdiği şekilde yapıyorum aslında işe yarıyor gibi şiş olan tarafım indi biraz
İner iner benim kemerim o kadar şişti ki deve hörgücü gibiydi, burun ucumla burun kemiğim kemik iki dağ, arasındaki boşluk da göldü resmen oraya su doldurup hayvan falan otlarabilirdim. Nehse şaka bi yana geçiyor 🤣🤣

Yukarı Alt